Ryanair - Španělsko - levné letenky do Malagy 1.478,- kč

Je tady další žhavý tip do plavkové destinace a velmi oblíbeného turistického letoviska, levné letenky do Malagy s odletem z dobře dostupného Lipska! Lowcost do Španělska si pořídíte v tarifu aerolinek Ryanair za báječnou cenu již 1.478,- kč včetně tax a poplatků. Nejedná se o jednosměrnou letenku, takže máte v ceně zahrnut již také zpáteční let Malaga - Lipsko.

Nyní už se pojďme podívat, kdy je možné takto výhodně letět do Španělského letoviska. Nízkonákladové letenky do Malagy na křídlech lowcost letecké společnosti Ryanair je možné objednávat tento měsíc, nejlevnější letenky pak vycházejí na jeho konec, potažmo začátek června. Například let do Malagy v termínu 31.5. - 7.6. s uvedenou cenou 1.478,- kč za zpáteční letenky. Na hlavní sezónu červenec a srpen jsou letenky o pár stovek drahší, což taky jde.

Stručný popis letu s Ryanair. Kdo už někdy letěl s nízkonákladovými aerolinkami jistě ví, že se jedná o přímé spoje, jinak tomu nebude ani v tomto případě. Poletíte z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s příletem na letiště Malaga Arpt, Malaga, Španělsko. Nízkonákladový let Lipsko - Malaga trvá 3 hodiny a 42 minut. Zpáteční je kraší o 10 minut.

Tip: lety z Lipska jsou zajímavé pro řadu Čechů hlavně z východní časti naší republiky. Například z Karlových varů to je do Lipska pouhých 168 km, z Teplic 184 km, z Prahy pak 263 km, takže všichni zájemci o levný let do španělského letoviska Malaga mají o čem přemýšlet.

Online rezervace levné letenky Malaga (Španělsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety