Ryanair - Španělsko - Baleáry - levné letenky Ibiza 1.135,- kč

Preferujete-li rádi bujarý noční život, zaleťte si na Ibizu! Další z navazujících tarifů na výhodné lety z Milána nás zavede na malebnou španělskou Ibizu na Baleárských ostrovech. Rezervujte si levné letenky na Ibizu (nyní již od 1.187,- kč včetně zpáteční letenky) a navštivte ty nejlepší a nejznámější kluby na světě (Amnesia, Space, a další).

Jedná se o výhodné lowcosty irské nízkonákladové letecké společnosti Ryanair, jak už bylo zmíněno, s odlety z italského Milána, které ideálně navazují na lowcosty Praha - Milán a zpět (aktuálně k objednání na duben za cca 1.100,- kč). Na stejné období jsou vybrány i levné letenky na Ibizu. Například při zvolení termínu 19. - 22.4. nezaplatíte za letenky na Ibizu více než 1.135,- kč).

Zkombinujete-li ideálně tyto tarify, výjdou vás letenky Praha - Milán - Mallorca - Milán - Praha kolem částky 2.300,- s poplatky a to už je za letenky na Ibizu s dopravou z Prahy senzační cena. Bohužel nelze tyto dva tarify nakombinovat do jedné rezervace, takže je potřeba objednávat zvlášť. Příklady pro poslední levné letenky do Milána z Prahy a zpět najdete na tomto odkazu. Příklad rezervace letenek z Milána na Ibizu najdete na konci této aktuality.

Stručné informace k letu do Španělska (Baleárské Ostrovy - Ibiza): odlétá se z letiště Orio Al Serio Arpt, Bergamo, Itálie s příletem na letiště Ibiza Airport, Ibiza, Španělsko. Přímý lowcost let trvá 2 hodiny a 23 minut, stejně jako zpáteční Ibiza - Milán.

U nízkonákladových letů se může měnit cena každou minutu. Najdete-li vámi odpovídající datum pro zaknihování levné letenky, doporučujeme neotálet a bookovat ihned.

Online rezervace levné letenky Ibiza (Španělsko - Baleárské Ostrovy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.