Ryanair - Španělsko - Baleáry - levné letenky Ibiza 1.135,- kč

Preferujete-li rádi bujarý noční život, zaleťte si na Ibizu! Další z navazujících tarifů na výhodné lety z Milána nás zavede na malebnou španělskou Ibizu na Baleárských ostrovech. Rezervujte si levné letenky na Ibizu (nyní již od 1.187,- kč včetně zpáteční letenky) a navštivte ty nejlepší a nejznámější kluby na světě (Amnesia, Space, a další).

Jedná se o výhodné lowcosty irské nízkonákladové letecké společnosti Ryanair, jak už bylo zmíněno, s odlety z italského Milána, které ideálně navazují na lowcosty Praha - Milán a zpět (aktuálně k objednání na duben za cca 1.100,- kč). Na stejné období jsou vybrány i levné letenky na Ibizu. Například při zvolení termínu 19. - 22.4. nezaplatíte za letenky na Ibizu více než 1.135,- kč).

Zkombinujete-li ideálně tyto tarify, výjdou vás letenky Praha - Milán - Mallorca - Milán - Praha kolem částky 2.300,- s poplatky a to už je za letenky na Ibizu s dopravou z Prahy senzační cena. Bohužel nelze tyto dva tarify nakombinovat do jedné rezervace, takže je potřeba objednávat zvlášť. Příklady pro poslední levné letenky do Milána z Prahy a zpět najdete na tomto odkazu. Příklad rezervace letenek z Milána na Ibizu najdete na konci této aktuality.

Stručné informace k letu do Španělska (Baleárské Ostrovy - Ibiza): odlétá se z letiště Orio Al Serio Arpt, Bergamo, Itálie s příletem na letiště Ibiza Airport, Ibiza, Španělsko. Přímý lowcost let trvá 2 hodiny a 23 minut, stejně jako zpáteční Ibiza - Milán.

U nízkonákladových letů se může měnit cena každou minutu. Najdete-li vámi odpovídající datum pro zaknihování levné letenky, doporučujeme neotálet a bookovat ihned.

Online rezervace levné letenky Ibiza (Španělsko - Baleárské Ostrovy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety