Ryanair - Řecko - levné letenky Kos 1.448,- kč

Vyhlédáváme za vás vhodné lowcosty! Nejen za letní dovolenou je možno se vydat letecky do Řecka. Poznejte například i velmi bohatou a zajímavou historií Řecka. Dnes vám ještě doporučíme levné letenky na ostrov Kos, nebo taky Hyppokrattův ostrov náležící řeckému soustroví Dodekanissa (Dvanáctiostroví) v jihovýchodní části Egejského moře.

Zabookujte si levné letenky na Kos za cenu 1.448,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Milána a neplaťte za zbytečně předražené spoje. Levné letenky na Kos s uvedenou cenou si zaknihujete již na duben. Opomněli bychom zmínit, že se jedná o tarif nízkonákladové letecké společnosti Ryanair.

Tyto levné lety na Kos (Řecko) skvěle navazují na lowcosty maďarských nízkonákladovek Wizz Air na lince Praha - Milán a zpět. Například na zmíněné dubnové období si zaknihujete nyní zpáteční levné letenky z Prahy do Milána od 1.109,- kč s poplatky. Příklad zde. Zpáteční znamená v ceně zpátečního letu z Milána do Prahy.

Spojíte-li tyto dva lowcosty, nezaplatíte za letenky na Kos z Prahy (Praha - Milán - Kos - Milán - Praha) více než 2.557,- kč s poplatky a to už se vyplatí. Bohužel se nedají tyto dva tarify spojit, takže je potřeba učinit dvě rezervace, ale i přesto to stojí za to!

Online rezervace levné letenky Kos (Řecko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety