Ryanair - Řecko - levné letenky Kos 1.448,- kč

Vyhlédáváme za vás vhodné lowcosty! Nejen za letní dovolenou je možno se vydat letecky do Řecka. Poznejte například i velmi bohatou a zajímavou historií Řecka. Dnes vám ještě doporučíme levné letenky na ostrov Kos, nebo taky Hyppokrattův ostrov náležící řeckému soustroví Dodekanissa (Dvanáctiostroví) v jihovýchodní části Egejského moře.

Zabookujte si levné letenky na Kos za cenu 1.448,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Milána a neplaťte za zbytečně předražené spoje. Levné letenky na Kos s uvedenou cenou si zaknihujete již na duben. Opomněli bychom zmínit, že se jedná o tarif nízkonákladové letecké společnosti Ryanair.

Tyto levné lety na Kos (Řecko) skvěle navazují na lowcosty maďarských nízkonákladovek Wizz Air na lince Praha - Milán a zpět. Například na zmíněné dubnové období si zaknihujete nyní zpáteční levné letenky z Prahy do Milána od 1.109,- kč s poplatky. Příklad zde. Zpáteční znamená v ceně zpátečního letu z Milána do Prahy.

Spojíte-li tyto dva lowcosty, nezaplatíte za letenky na Kos z Prahy (Praha - Milán - Kos - Milán - Praha) více než 2.557,- kč s poplatky a to už se vyplatí. Bohužel se nedají tyto dva tarify spojit, takže je potřeba učinit dvě rezervace, ale i přesto to stojí za to!

Online rezervace levné letenky Kos (Řecko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.