Ryanair - Řecko - levné letenky Kos 1.448,- kč

Vyhlédáváme za vás vhodné lowcosty! Nejen za letní dovolenou je možno se vydat letecky do Řecka. Poznejte například i velmi bohatou a zajímavou historií Řecka. Dnes vám ještě doporučíme levné letenky na ostrov Kos, nebo taky Hyppokrattův ostrov náležící řeckému soustroví Dodekanissa (Dvanáctiostroví) v jihovýchodní části Egejského moře.

Zabookujte si levné letenky na Kos za cenu 1.448,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Milána a neplaťte za zbytečně předražené spoje. Levné letenky na Kos s uvedenou cenou si zaknihujete již na duben. Opomněli bychom zmínit, že se jedná o tarif nízkonákladové letecké společnosti Ryanair.

Tyto levné lety na Kos (Řecko) skvěle navazují na lowcosty maďarských nízkonákladovek Wizz Air na lince Praha - Milán a zpět. Například na zmíněné dubnové období si zaknihujete nyní zpáteční levné letenky z Prahy do Milána od 1.109,- kč s poplatky. Příklad zde. Zpáteční znamená v ceně zpátečního letu z Milána do Prahy.

Spojíte-li tyto dva lowcosty, nezaplatíte za letenky na Kos z Prahy (Praha - Milán - Kos - Milán - Praha) více než 2.557,- kč s poplatky a to už se vyplatí. Bohužel se nedají tyto dva tarify spojit, takže je potřeba učinit dvě rezervace, ale i přesto to stojí za to!

Online rezervace levné letenky Kos (Řecko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.