Ryanair - Portugalsko - levné letenky Porto 1.000,- kč

Jak se dá ušetřit na letence do Portugalska? Leťte s lowcostem! Po delší době vám představujeme akční letenky Porto s kalendářem za ceny od 1.000,- kč s taxami i poplatky a to včetně zpátečních letů s odletem z německého Norimberku, který je vzdálen necelých 300 km od Prahy po plzeňské dálnici.

Dostupnost: Jak už to u nízkonákladových letů bývá, nemají jednotnou cenu. Z tohoto důvodu je nejlepší volba mrknout do kalendáře na konkrétní dny a jednotlivé ceny. Kalendář obsahuje levné letenky do Porta na termíny ode dneška (5. října) až do 28. ledna.

Info k tarifu levné letenky Portugalsko - Porto: Odlétá se s irskou nízkonákladovou společností Ryanair z letiště Nuremberg Arpt, Nuremberg, Německo, přímým spojením na letiště Porto Airport, Porto, Portugalsko. Let Norimberk - Porto trvá 3 hodiny. Zpáteční je delší o 32 minut.

Tip: Vzhledem k tomu, že poslední levné letenky Porto jsou datovány k loňskému roku, je nejlepší příležitost šáhnout po akci a zabookovat si tak letenky levně. Máte-li při výběru ještě nějaké dotazy? Nebojte se zeptat na našem facebooku, rádi vám poradíme.

- online rezervace lowcost letenky Porto - Portugalsko 1.000,- kč

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety