Ryanair - Portugalsko - levné letenky Porto 1.000,- kč

Jak se dá ušetřit na letence do Portugalska? Leťte s lowcostem! Po delší době vám představujeme akční letenky Porto s kalendářem za ceny od 1.000,- kč s taxami i poplatky a to včetně zpátečních letů s odletem z německého Norimberku, který je vzdálen necelých 300 km od Prahy po plzeňské dálnici.

Dostupnost: Jak už to u nízkonákladových letů bývá, nemají jednotnou cenu. Z tohoto důvodu je nejlepší volba mrknout do kalendáře na konkrétní dny a jednotlivé ceny. Kalendář obsahuje levné letenky do Porta na termíny ode dneška (5. října) až do 28. ledna.

Info k tarifu levné letenky Portugalsko - Porto: Odlétá se s irskou nízkonákladovou společností Ryanair z letiště Nuremberg Arpt, Nuremberg, Německo, přímým spojením na letiště Porto Airport, Porto, Portugalsko. Let Norimberk - Porto trvá 3 hodiny. Zpáteční je delší o 32 minut.

Tip: Vzhledem k tomu, že poslední levné letenky Porto jsou datovány k loňskému roku, je nejlepší příležitost šáhnout po akci a zabookovat si tak letenky levně. Máte-li při výběru ještě nějaké dotazy? Nebojte se zeptat na našem facebooku, rádi vám poradíme.

- online rezervace lowcost letenky Porto - Portugalsko 1.000,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.