Ryanair - Portugalsko - levné letenky Porto 1.000,- kč

Jak se dá ušetřit na letence do Portugalska? Leťte s lowcostem! Po delší době vám představujeme akční letenky Porto s kalendářem za ceny od 1.000,- kč s taxami i poplatky a to včetně zpátečních letů s odletem z německého Norimberku, který je vzdálen necelých 300 km od Prahy po plzeňské dálnici.

Dostupnost: Jak už to u nízkonákladových letů bývá, nemají jednotnou cenu. Z tohoto důvodu je nejlepší volba mrknout do kalendáře na konkrétní dny a jednotlivé ceny. Kalendář obsahuje levné letenky do Porta na termíny ode dneška (5. října) až do 28. ledna.

Info k tarifu levné letenky Portugalsko - Porto: Odlétá se s irskou nízkonákladovou společností Ryanair z letiště Nuremberg Arpt, Nuremberg, Německo, přímým spojením na letiště Porto Airport, Porto, Portugalsko. Let Norimberk - Porto trvá 3 hodiny. Zpáteční je delší o 32 minut.

Tip: Vzhledem k tomu, že poslední levné letenky Porto jsou datovány k loňskému roku, je nejlepší příležitost šáhnout po akci a zabookovat si tak letenky levně. Máte-li při výběru ještě nějaké dotazy? Nebojte se zeptat na našem facebooku, rádi vám poradíme.

- online rezervace lowcost letenky Porto - Portugalsko 1.000,- kč

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.