Ryanair ⇆ Německo - levné letenky Brémy z Prahy 822,- kč

Mysleli jste si, že na leteckou dopravu nemáte dostatek peněz? Přesvědčíme vás o opaku! Za cenu sedící více na vlakovou nebo autobusovou dopravu si teď zaletíme z Prahy do Německa a zpět. Využijte nedávno spuštěného nízkonákladového spoje irské Ryanair na levné letenky Brémy. Zpáteční let vás teď bude stát pouhých 822,- kč včetně poplatků.

Poradíme vám, kdy letět. Lowcosty do Brém si teď zarezervujete hned na několik měsíců. Nejlevnější letenky připadají na příští měsíc (červen), kdy přivýběru vhodného termínu letíte za uvedenou částku (např. v datu 13. - 16.6.). Letět tímto lowcostem z Prahy do německého města Brémy se vyplatí i v květnu a poté i od července do října 2015.

Váháte kvůli nedostatku informací nad nízkonákladovým letem? Někdo by si mohl pomyslet, že za takovou částku se dají koupit letenky jen s nízkou úrovní služeb a minimálním komfortem. Nedejte na tento mýtus. Takto krátký spoj nepotřebuje oplývat v podobě luxusu. Letíte z letiště Praha (PRG) Václav Havel, Česko přímo na letiště Brémy (BRE) Německo a let trvá pouhou hodinu a čtvrt! Zpáteční linka Ryanair z Brém do Prahy je identická.

Tip: Nízkonákladové letenky Brémy z Prahy v ceně i se zpátečním letem jsou ideálním řešením při plánování cestování na sever Německa za předpokladu, že se budeme chtít dopravit rychle a hlavně velmi levně, což je cíl náš všech. Navíc jsou to teď opravdu nejlevnější letenky do Německa, protože další levnější letenky do Kolína nad Rýnem jsou k mání za nějakých 1.700,- kč.

⇆ Brémy - Německo (z Prahy) 822,- kč rezervace

⇆ Brémy - Německo (z Prahy) 1.023,- kč rezervace