Ryanair ⇆ Německo - levné letenky Brémy z Prahy 822,- kč

Mysleli jste si, že na leteckou dopravu nemáte dostatek peněz? Přesvědčíme vás o opaku! Za cenu sedící více na vlakovou nebo autobusovou dopravu si teď zaletíme z Prahy do Německa a zpět. Využijte nedávno spuštěného nízkonákladového spoje irské Ryanair na levné letenky Brémy. Zpáteční let vás teď bude stát pouhých 822,- kč včetně poplatků.

Poradíme vám, kdy letět. Lowcosty do Brém si teď zarezervujete hned na několik měsíců. Nejlevnější letenky připadají na příští měsíc (červen), kdy přivýběru vhodného termínu letíte za uvedenou částku (např. v datu 13. - 16.6.). Letět tímto lowcostem z Prahy do německého města Brémy se vyplatí i v květnu a poté i od července do října 2015.

Váháte kvůli nedostatku informací nad nízkonákladovým letem? Někdo by si mohl pomyslet, že za takovou částku se dají koupit letenky jen s nízkou úrovní služeb a minimálním komfortem. Nedejte na tento mýtus. Takto krátký spoj nepotřebuje oplývat v podobě luxusu. Letíte z letiště Praha (PRG) Václav Havel, Česko přímo na letiště Brémy (BRE) Německo a let trvá pouhou hodinu a čtvrt! Zpáteční linka Ryanair z Brém do Prahy je identická.

Tip: Nízkonákladové letenky Brémy z Prahy v ceně i se zpátečním letem jsou ideálním řešením při plánování cestování na sever Německa za předpokladu, že se budeme chtít dopravit rychle a hlavně velmi levně, což je cíl náš všech. Navíc jsou to teď opravdu nejlevnější letenky do Německa, protože další levnější letenky do Kolína nad Rýnem jsou k mání za nějakých 1.700,- kč.

⇆ Brémy - Německo (z Prahy) 822,- kč rezervace

⇆ Brémy - Německo (z Prahy) 1.023,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.