*** update*** Ryanair - Řecko - levné letenky na Rhodos 648,- kč

***update ceny*** Jak na levnou dovolenou:? Poradíme vám, jak se dostat levně letecky do Řecka! Máte-li rádi sluníčko, rezervujte si levné letenky na Rhodos, řecký ostrov slunce a to za pár korun. Doporučujeme lowcost tarif od letecké společnosti Ryanar na levné letenky na Rhodos za super cenu od 1.118,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Milána a to včetně zpáteční cesty. Navíc lze snadno zkombinovat i s levnými letenkami z ČR (Praha-Milán).

Jelikož Rhodos je řecký ostrov s velmi teplým podnebím, lze užívat příjemného počasí již o něco dříve. Nejlevnější letenky do Řecka (Rhodos) si nyní objednáte na odlety od měsíce dubna. Příklady levných letenek v tomto měsíci 2. - 7.4., nebo např. 16. - 23.4. Samozřejmě na další měsíce lze levné letenky na Rhodos také objednávat, cena je příjemná i na hlavní sezónu, tedy červenec a srpen.

Informace k letu na Rhodos: odlétá se z letiště Orio Al Serio Arpt, Bergamo, Itálie s příletem na letiště Diagoras Arpt, Rhodes, Řecko. Nízkonákladový (lowcost) let z Milána na Rhodos s Ryanairem trvá 3 hodiny a 32 minut, stejně jako zpáteční let z Rhodosu do Milána.

Tip: zkominujte tyto levné letenky na Rhodos s nízkonákladovými letenkami Praha - Milán a zpět, které se dají objednat na toto období již kolem tisíce kč, tím pádem za kompletní spoj z Prahy na Rhodos nemusíte zaplatit více než dva a půl tisíce a tomu už se těžko odolává. Informace k levným letenkám Praha - Milán naleznete zde.

Online rezervace levné letenky Rhodos (Řecko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety