*** update*** Ryanair - Řecko - levné letenky na Rhodos 648,- kč

***update ceny*** Jak na levnou dovolenou:? Poradíme vám, jak se dostat levně letecky do Řecka! Máte-li rádi sluníčko, rezervujte si levné letenky na Rhodos, řecký ostrov slunce a to za pár korun. Doporučujeme lowcost tarif od letecké společnosti Ryanar na levné letenky na Rhodos za super cenu od 1.118,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Milána a to včetně zpáteční cesty. Navíc lze snadno zkombinovat i s levnými letenkami z ČR (Praha-Milán).

Jelikož Rhodos je řecký ostrov s velmi teplým podnebím, lze užívat příjemného počasí již o něco dříve. Nejlevnější letenky do Řecka (Rhodos) si nyní objednáte na odlety od měsíce dubna. Příklady levných letenek v tomto měsíci 2. - 7.4., nebo např. 16. - 23.4. Samozřejmě na další měsíce lze levné letenky na Rhodos také objednávat, cena je příjemná i na hlavní sezónu, tedy červenec a srpen.

Informace k letu na Rhodos: odlétá se z letiště Orio Al Serio Arpt, Bergamo, Itálie s příletem na letiště Diagoras Arpt, Rhodes, Řecko. Nízkonákladový (lowcost) let z Milána na Rhodos s Ryanairem trvá 3 hodiny a 32 minut, stejně jako zpáteční let z Rhodosu do Milána.

Tip: zkominujte tyto levné letenky na Rhodos s nízkonákladovými letenkami Praha - Milán a zpět, které se dají objednat na toto období již kolem tisíce kč, tím pádem za kompletní spoj z Prahy na Rhodos nemusíte zaplatit více než dva a půl tisíce a tomu už se těžko odolává. Informace k levným letenkám Praha - Milán naleznete zde.

Online rezervace levné letenky Rhodos (Řecko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.