*** update*** Ryanair - Řecko - levné letenky na Rhodos 648,- kč

***update ceny*** Jak na levnou dovolenou:? Poradíme vám, jak se dostat levně letecky do Řecka! Máte-li rádi sluníčko, rezervujte si levné letenky na Rhodos, řecký ostrov slunce a to za pár korun. Doporučujeme lowcost tarif od letecké společnosti Ryanar na levné letenky na Rhodos za super cenu od 1.118,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Milána a to včetně zpáteční cesty. Navíc lze snadno zkombinovat i s levnými letenkami z ČR (Praha-Milán).

Jelikož Rhodos je řecký ostrov s velmi teplým podnebím, lze užívat příjemného počasí již o něco dříve. Nejlevnější letenky do Řecka (Rhodos) si nyní objednáte na odlety od měsíce dubna. Příklady levných letenek v tomto měsíci 2. - 7.4., nebo např. 16. - 23.4. Samozřejmě na další měsíce lze levné letenky na Rhodos také objednávat, cena je příjemná i na hlavní sezónu, tedy červenec a srpen.

Informace k letu na Rhodos: odlétá se z letiště Orio Al Serio Arpt, Bergamo, Itálie s příletem na letiště Diagoras Arpt, Rhodes, Řecko. Nízkonákladový (lowcost) let z Milána na Rhodos s Ryanairem trvá 3 hodiny a 32 minut, stejně jako zpáteční let z Rhodosu do Milána.

Tip: zkominujte tyto levné letenky na Rhodos s nízkonákladovými letenkami Praha - Milán a zpět, které se dají objednat na toto období již kolem tisíce kč, tím pádem za kompletní spoj z Prahy na Rhodos nemusíte zaplatit více než dva a půl tisíce a tomu už se těžko odolává. Informace k levným letenkám Praha - Milán naleznete zde.

Online rezervace levné letenky Rhodos (Řecko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.