Ryanair - levné letenky na Mallorcu z Bratislavy 2.030,- kč

Nejen milovníci klubové hudby a skvělých párty můžou využít zajímavého tarifu nízkonákladové letecké společnosti Ryanair na levné letenky na Mallorcu s odletem z Bratislavy a návratem do stejného města, k rezervaci již od bezvadných 2.030,- kč včetně tax a poplatků. Mallorca na Baleárách je oblíbené místo, kam se létá bavit celý svět. Zaleťte si levně na Mallorcu i vy!

Mrkneme na pár příkladových termínů, na kdy se vyplatí provést rezervaci levné letenky na Mallorcu. Nejlevnější letenky Mallorca z Bratislavy jsou aktuálně určeny na dubnové termíny, ale za nemálo vyšší cenu se dají objednat levné letenky i na další období, pojďme se na ně podívat.

- duben - letenky Mallorca - 16. - 23.4. - 2.030,- kč -  (zpáteční, nej cena!)

- květen - letenky Mallorca - 14. - 28.5. - 2.417,- kč - (zpáteční)

- červen - letenky Mallorca - 1. - 4.6. - 3.338,- kč - (zpáteční)

- červenec - letenky Mallorca - 9. - 16.7. - 4.176,- kč - (zpáteční)

- srpen - letenky Mallorca - 20. - 27.8. - 4.176,- kč - (zpáteční)

Využijte aktuálního tarifu lowcost aerolinek Ryanair a zabookujte si levné letenky Mallorca a poznejte krásu Baleárských ostrovů. Nevyhovují-li vám uvedené termíny, navolte si po vyhledání příkladového letu svoje vlastní. Pakliže již znáte datum své cesty, doporučujeme vzhledem k dostupnosti letenek objednávat ihned, protože je pravděpodobné, že o něco později již váš zvolený termín pro let nemusí být k dispozici.

Máte-li už levnou letenku na Mallorcu pořešenou, doporučujeme vám si vklidu projít přehlednou nabídku akčního ubytování na Mallorce. Najdete jí zde.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.