Ryanair - levné letenky na Mallorcu z Bratislavy 2.030,- kč

Nejen milovníci klubové hudby a skvělých párty můžou využít zajímavého tarifu nízkonákladové letecké společnosti Ryanair na levné letenky na Mallorcu s odletem z Bratislavy a návratem do stejného města, k rezervaci již od bezvadných 2.030,- kč včetně tax a poplatků. Mallorca na Baleárách je oblíbené místo, kam se létá bavit celý svět. Zaleťte si levně na Mallorcu i vy!

Mrkneme na pár příkladových termínů, na kdy se vyplatí provést rezervaci levné letenky na Mallorcu. Nejlevnější letenky Mallorca z Bratislavy jsou aktuálně určeny na dubnové termíny, ale za nemálo vyšší cenu se dají objednat levné letenky i na další období, pojďme se na ně podívat.

- duben - letenky Mallorca - 16. - 23.4. - 2.030,- kč -  (zpáteční, nej cena!)

- květen - letenky Mallorca - 14. - 28.5. - 2.417,- kč - (zpáteční)

- červen - letenky Mallorca - 1. - 4.6. - 3.338,- kč - (zpáteční)

- červenec - letenky Mallorca - 9. - 16.7. - 4.176,- kč - (zpáteční)

- srpen - letenky Mallorca - 20. - 27.8. - 4.176,- kč - (zpáteční)

Využijte aktuálního tarifu lowcost aerolinek Ryanair a zabookujte si levné letenky Mallorca a poznejte krásu Baleárských ostrovů. Nevyhovují-li vám uvedené termíny, navolte si po vyhledání příkladového letu svoje vlastní. Pakliže již znáte datum své cesty, doporučujeme vzhledem k dostupnosti letenek objednávat ihned, protože je pravděpodobné, že o něco později již váš zvolený termín pro let nemusí být k dispozici.

Máte-li už levnou letenku na Mallorcu pořešenou, doporučujeme vám si vklidu projít přehlednou nabídku akčního ubytování na Mallorce. Najdete jí zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety