Ryanair ⇆ Kanárské ostrovy - levné letenky Gran Canaria, Tenerife z Krakova (a zpět) 3.112,- kč

Bydlíte na severu Moravy potažmo ve Slezsku? Pak jásejte! Díky nízkonákladové letecké společnosti Ryanair sídlící v Irsku máte na dosah letenky na oblíbené Kanárské ostrovy s odletem z blízkého Krakova za bezvadnou cenu.

Zpátenčí letenky Gran Kanaria, případně i za menší příplatek letenky Tenerife jsou dostupné už za 3.112,- kč včetně tax a poplatků, zpáteční cesty a přepravou jedné příruční batožiny do maximální váhy 10 kilo + malá taška. Cestovní období s extra levnými letenkami na Kanáry připadá na zimní období listopad, prosinec, leden, únor a březen. Menší doplatek znamená dokonce i šanci letět přes vánoce!

Času kdy je u nás počasí na draka lze tedy využít k příjemné cestě do tepla a to všechno za pár kaček! Hlavně Ostraváci mají nejlepší podmínky pro nejlevnější let na Kanáry. Ze slezského města totiž operuje TigerExpres (vícemístné auta pro převoz lidí). Ze svinovského nádraží se takto dopravte přímo na letiště v Krakově (tam a zpátky už za 450,- kč). Letenky na Tenerife a Gran Canaria bookujte na stránkách Ryanairu nebo využijte odkazy níže. Jen do vyprodání.

⇆ Gran Canaria - Kanárské ostrovy (z Krakova) 3.112,- kč rezervace

⇆ Tenerife - Kanárské ostrovy (z Krakova) 3.386,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.