Ryanair ⇆ Kanárské ostrovy - levné letenky Gran Canaria, Tenerife z Krakova (a zpět) 3.112,- kč

Bydlíte na severu Moravy potažmo ve Slezsku? Pak jásejte! Díky nízkonákladové letecké společnosti Ryanair sídlící v Irsku máte na dosah letenky na oblíbené Kanárské ostrovy s odletem z blízkého Krakova za bezvadnou cenu.

Zpátenčí letenky Gran Kanaria, případně i za menší příplatek letenky Tenerife jsou dostupné už za 3.112,- kč včetně tax a poplatků, zpáteční cesty a přepravou jedné příruční batožiny do maximální váhy 10 kilo + malá taška. Cestovní období s extra levnými letenkami na Kanáry připadá na zimní období listopad, prosinec, leden, únor a březen. Menší doplatek znamená dokonce i šanci letět přes vánoce!

Času kdy je u nás počasí na draka lze tedy využít k příjemné cestě do tepla a to všechno za pár kaček! Hlavně Ostraváci mají nejlepší podmínky pro nejlevnější let na Kanáry. Ze slezského města totiž operuje TigerExpres (vícemístné auta pro převoz lidí). Ze svinovského nádraží se takto dopravte přímo na letiště v Krakově (tam a zpátky už za 450,- kč). Letenky na Tenerife a Gran Canaria bookujte na stránkách Ryanairu nebo využijte odkazy níže. Jen do vyprodání.

⇆ Gran Canaria - Kanárské ostrovy (z Krakova) 3.112,- kč rezervace

⇆ Tenerife - Kanárské ostrovy (z Krakova) 3.386,- kč rezervace

Letecké společnosti