Ryanair ⇆ Itálie (Sardinie) - levné letenky Alghero z Bratislavy (a zpět) 1.072,- kč

akce letenky Alghero - SardínieNaplánujte si levný let do Sardinie! Už od 1.072,- kč za zpáteční letenky nám bude stačit k tomu, abychom se podívali z Bratislavy do italského města Alghero. Již zprovozněná linka spadá pod křídla irského nízkonákladového přepravce Ryanair a vy si tak můžete koupit výhodnou letenku do známého a oblíbeného letoviska Alghero v Sardinii nejen na mimosezónní termíny.

Dostupnost: Jistojistě že nejlevnější letenky Alghero pořídíme na mimosezonní období, rozdíl v ceně letenek na hlavní sezónu od Ryanair se pořád vyplatí. Ukázka: Podobně jako na leden (např.16.-30.1.) se vyplatí letenka do Sardínie i na přelom února a března (příplatek ani ne stovku). U rezervace letního termínu se lze za letenky do Itálie dostat těsně pod 3 tisíce kč.

Přejete se vyhledat ideální termín s letenkami do Alghera dle vašich parametrů? Napište nám na fejs, rádi vám pomůžeme. Ještě pár detailů k letu: Přímá trasa začiná na letišti v Bratislavě (BTS) Slovensko a vede na letiště Alghero (AHO) Itálie - Sardinie a trvá 2 hodiny podobně jako zpáteční let. Sebou zdarma přepravíte příruční zavazadlo a podpalubní za příplatek.

⇆ Alghero - Sardínie (z Bratislavy) 1.072,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety