Ryanair ⇆ Itálie - levné letenky Milán z Ostravy (zpáteční) 1.197,- kč

Akce letenky Milán - Itálie z OstravyNovinkama se to dnes jenom hemží! Představujeme novou linku irské letecké společnosti Ryanair. Poprvé se o lowcost letenku do Itálie poperou i zájemci chtějíc letět z Ostravy. Severovýchodní ocelová metropole Česka vybízí k rezervaci letenky do Milána. Zpáteční let si koupíte už za 1.197,- kč. O tom, že nejde o ojedinělý termín vás přesvědčí následující řádky.

Zpáteční letenku do Itálie z Ostravy nemusíte lovit na základě jednoho příkladu na volné datum. Namixujte si délku podle svojí představy. I v akci od Ryanair na trase Ostrava - Milán a zpět získáte letenku pouhým nakliknutím termínu. Ještě předtím vidíte férově u data i cenu. Nejlevněji vychází letenka Milán z Ostravy už na říjen. K dostání také jaro 2017. Kompletní termíny 30. říjen až 23. březen 2017.

Druhé největší město Itálie a hlavní město Lombardie mají možnost letecky levně navštívit i cestovatelé, kteří by chtěli letět ze slovenské Bratislavy. Cena za zpáteční letenku Bratislava - Milán a zpět koupíte rovněž od dvanácti stovek. Odkazy na kalendáře níže.

⇆ Miláno - Itálie (z Ostravy) 1.197,- kč kalendář

⇆ Miláno - Itálie (z Bratislavy) 1.126,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety