Ryanair - Itálie - levné letenky do Říma na léto 1.667,- kč

Řím jakožto město mnoha možností a významské italské turistické centrum nabízí mnoho příležitosti k poznávání, nebo i relaxaci, zvláště pak, máme-li k dispozici levné letenky s nedalekým místem odletu. Na vaše četné žádosti zařazujeme vhodné tipy také na levné letenky do Říma s odlety z Bratislavy s cenou od 1.667,- kč s taxami i poplatky. Zpáteční letenka z Říma do Bratislavy je už započítána do ceny.

Teď už dost řečí, pojďme se podívat konkrétně na možnosti bookingu lowcost letenek do Itálie. Radost budou mít hlavně ti cestovatelé, kteří by rádi levné letenky do Říma na léto. Nejlevnější letenky do Říma od Ryanair jsou totiž nyní dostupné na hlavní sezónu! Zaknihujete si je totiž například na srpen! Např. letenky na 4. - 16.8. s uvedenou cenou 1.668,- kč vč. poplatků.

Jsou tady i další alternativy. Cestovatelé, kterým nevyhovuje odlet do Říma z Bratislavy, můžou vybírat levné letenky do Říma také s odletem z Prahy v tarifu dalšího lowcost přepravce, maďarské aerolinky Wizz Air. Levné letenky do Říma z Prahy vychází teď nejlevněji na červenec (16. - 25.7.) s cenou 2.282,- kč za letenky Praha - Řím a zpět. Ukázky na konci aktuality.

Nemůžete-li sehnat levné letenky do Itálie na vámi vybrané datum, změní-li se cena, nebo požadujete-li levné letenky s jiným místem odletu, zkuste nám napsat na facebook, rádi vám doporučíme vhodnou alternativu.

- online rezervace levné letenky Řím - Itálie (z Bratislavy)

- online rezervace levné letenky Řím - Itálie (z Prahy)

Destinace
Letecké společnosti