Ryanair - Itálie - levné letenky do Říma na léto 1.667,- kč

Řím jakožto město mnoha možností a významské italské turistické centrum nabízí mnoho příležitosti k poznávání, nebo i relaxaci, zvláště pak, máme-li k dispozici levné letenky s nedalekým místem odletu. Na vaše četné žádosti zařazujeme vhodné tipy také na levné letenky do Říma s odlety z Bratislavy s cenou od 1.667,- kč s taxami i poplatky. Zpáteční letenka z Říma do Bratislavy je už započítána do ceny.

Teď už dost řečí, pojďme se podívat konkrétně na možnosti bookingu lowcost letenek do Itálie. Radost budou mít hlavně ti cestovatelé, kteří by rádi levné letenky do Říma na léto. Nejlevnější letenky do Říma od Ryanair jsou totiž nyní dostupné na hlavní sezónu! Zaknihujete si je totiž například na srpen! Např. letenky na 4. - 16.8. s uvedenou cenou 1.668,- kč vč. poplatků.

Jsou tady i další alternativy. Cestovatelé, kterým nevyhovuje odlet do Říma z Bratislavy, můžou vybírat levné letenky do Říma také s odletem z Prahy v tarifu dalšího lowcost přepravce, maďarské aerolinky Wizz Air. Levné letenky do Říma z Prahy vychází teď nejlevněji na červenec (16. - 25.7.) s cenou 2.282,- kč za letenky Praha - Řím a zpět. Ukázky na konci aktuality.

Nemůžete-li sehnat levné letenky do Itálie na vámi vybrané datum, změní-li se cena, nebo požadujete-li levné letenky s jiným místem odletu, zkuste nám napsat na facebook, rádi vám doporučíme vhodnou alternativu.

- online rezervace levné letenky Řím - Itálie (z Bratislavy)

- online rezervace levné letenky Řím - Itálie (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.