Ryanair - Irsko - levné letenky Dublin z Bratislavy a zpět 2.050,- kč

*** update - snížená cena a doplněn kalendář *** Na řadě jsou opět lowcosty od irské Ryanair. Přáli jste si levné letenky do Irska a tak zařazujeme mezi tipy relativně dlouho opomíjený tarif na zpáteční letenky do Dublinu z Bratislavy. Zpáteční letenky jsou teď k dostání za 2.050,- kč včetně tax a poplatků.

Termíny: nejlevněji letecky do Dublinu z Bratislavy se lze aktuálně dostat v listopadu, za menší připlatek i v říjnu. Září a prosinec naskýtá o něco drahší letenky, potřebujete-li ale letět v těchto měsících, není to špatná volba. Jako příklad jsme pro vás vyhledali zpáteční levné letenky Dublin s cenou 2.050,- kč  na přelom listopadu a prosince.

Popis trasy: Rozhodnete-li se pro levný do Irska z Bratislavy, poletíte na palubě nízkonákladového leteckého přepravce Ryanair s odletem z letiště Ivanka Arpt, Bratislava, Slovensko, přímým spojem na letiště Dublin Arpt, Dublin, Irsko. Stejně i zpět.

Tip: Chcete mít přehled? Aktuální levné letenky do Irska najdete zde, hledáte další alternativy letů přímo do Dublinu např. s jiným místem odletu? Navštivte tuto stránku.

- online rezervace levné letenky Dublin - Irsko 2.050,- kč

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety