Ryanair - Chorvatsko - levné letenky Rijeka 895,- kč

V této aktualitě si ukážeme, jak se dá ušetřit na letence do Chorvatska. Aktuální lowcost irské nízkonákladové letecké společnosti Ryanair s odletem z Frankfurtu nám umožňuje rezervovat si levné letenky do Rijeky za senzačních 895,- kč včetně tax, poplatků a dokonce i zpáteční letenky!

Jako ukázku zaknihování zpáteční levné letenky Rijeka od Ryanair uvádíme datum např. 21. - 28.5. Náhled rezervace levné letenky je pod odkazem na konci zprávy.

Popis letu s Ryanair: jedná se o nízkonákladové letenky do Chorvatska, čili lety bez mezipřistání. Odlétá se z letiště Hahn Arpt, Frankfurt, Německo s příletem na letiště Rijeka Arpt, Rijeka, Chorvatsko. Přímý let Frankfurt - Rijeka trvá 2 hodiny a 25 minut, stejně jako let zpáteční.

Nízkonákladový tarif je výhodný pro řadu Čechů, jelikož doprava do Frankfurtu z naší země nevychází nijak draze. Doporučujeme buď vlak, nebo mezinárodní autobusovou dopravu Eurolines (najdete v pravém bloku stránek).

Tip: že jsou nyní levné letenky za zmíněnou cenu ještě neznamená, že budou mít stejnou cenu do nekonečna. Důrazně proto vždy každému radíme, bookovat si letenky ihned po zobrazení výhodného tarifu, jinak vám cenu nebude nikdo garantovat.

Online rezervace levné letenky Rijeka (Chorvatsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.