Ryanair - Chorvatsko - levné letenky Rijeka 895,- kč

V této aktualitě si ukážeme, jak se dá ušetřit na letence do Chorvatska. Aktuální lowcost irské nízkonákladové letecké společnosti Ryanair s odletem z Frankfurtu nám umožňuje rezervovat si levné letenky do Rijeky za senzačních 895,- kč včetně tax, poplatků a dokonce i zpáteční letenky!

Jako ukázku zaknihování zpáteční levné letenky Rijeka od Ryanair uvádíme datum např. 21. - 28.5. Náhled rezervace levné letenky je pod odkazem na konci zprávy.

Popis letu s Ryanair: jedná se o nízkonákladové letenky do Chorvatska, čili lety bez mezipřistání. Odlétá se z letiště Hahn Arpt, Frankfurt, Německo s příletem na letiště Rijeka Arpt, Rijeka, Chorvatsko. Přímý let Frankfurt - Rijeka trvá 2 hodiny a 25 minut, stejně jako let zpáteční.

Nízkonákladový tarif je výhodný pro řadu Čechů, jelikož doprava do Frankfurtu z naší země nevychází nijak draze. Doporučujeme buď vlak, nebo mezinárodní autobusovou dopravu Eurolines (najdete v pravém bloku stránek).

Tip: že jsou nyní levné letenky za zmíněnou cenu ještě neznamená, že budou mít stejnou cenu do nekonečna. Důrazně proto vždy každému radíme, bookovat si letenky ihned po zobrazení výhodného tarifu, jinak vám cenu nebude nikdo garantovat.

Online rezervace levné letenky Rijeka (Chorvatsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety