Ryanair ⇆ Anglie - levné letenky Londýn z Brna, Ostravy a Prahy 499,- kč (a zpět) 999,- kč

Cestu na Britské ostrovy se vyplatí řešit letecky na křídlech nízkonákladovky Ryanair. Irská letecká společnost nabízí kontinuálně výhodné letenky do Londýna při odletu ze tří největších měst Česka. Ceny jsou tak zajímavé pro všechny města, že se ani nevyplatí přesunovat tam či onam. Vyberte si svůj region a leťte do Anglie už za 499,- kč!

Nejlevněji teď pořídí letenky Londýn Brňáci. Právě pro ně připadá uvedená cena. Ocelová Ostrava však v podstatě vychází na stejné peníze, stačí si v nejideálnějších termínech připlatit jen padesát korun! Praha disponuje taktéž příznivou cenou a to 599,- kč za let Praha - Londýn. Co se týká zpáteční cesty, stačí si připlatit stejnou částku. Výhodné cestovní období září 2015 až březen 2016 (nejlevněji v říjnu a listopadu). K dosažení takové ceny nepotřebujete mít žádné předplacené karty ani jiné bonusy.

Nastínili jsme si aktuální podmínky pro získání nízkonákladové letenky Londýn z Brna, Ostravy i Prahy. Všechno to jsou lowcosty, čili přímé lety. V ceně je i přeprava příruční bagáže (podpalubní za příplatek). Letenky bookujte na stránkách dopravce Ryanair nebo využijte odkazy níže. Konzervativci dávajíc přednost klasickým letům budou muset letět do Londýna s British Airways a za podstatně vyšší cenu. Nízkorozpočtovky Londýn z Česka mají i Wizz Air (odlety z Prahy)!

→ Londýn - Anglie (z Brna) 499,- kč rezervace

→ Londýn - Anglie (z Ostravy) 549,- kč rezervace

→ Londýn - Anglie (z Brna) 599,- kč rezervace

⇆ Londýn - Anglie (z Brna) 999,- kč rezervace

⇆ Londýn - Anglie (z Ostravy) 1.098,- kč rezervace

⇆ Londýn - Anglie (z Prahy) 1.198,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety