Royal Jordanian - Thajsko ↔ levné letenky do Bangkoku 10.892,- kč

Dlouho nám s něčím zajímavým nedal vědět národní dopravce Jordánska - aerolinka Royal Jordanian. Naposledy loni v říjnu přišel s letenkami do indického Bombaje a taky multi lety do Bangkoku a přesně Thajskem bychom rádi oživili zvýhodněné letenky této letecké společnosti.

Na cestě za poznáním do Bangkoku se můžeme vydat s Royal Jordanian momentálně ze španělské Barcelony. Levné letenky do Bangkoku výjdou na 10.892,- kč s taxami i poplatky. Návraty jsou naplánovány do dvou pro Čechy blízkých německých měst - Mnichov a Berlín.

Vyznavačům dobrodružství jsou letenky Bangkok ze španělské Barcelony s návratem do Mnichova nebo Berlína jdou přímo na ruku, protože jak praví známé české pořekadlo... za málo peněz, hodně muziky! Strávit v Thajsku můžete 3. měsíce. Nejpozdější odlety do Bangkoku jsou uskutečnitelné 20. června 2014. Aby nezůstalo jen u plkání, mrkněte na příklad poukazující na letenky na přelomu května a června. Další termíny na přání, rezervace je možná už jen do zítra.

Je u nás zvykem poskytnout vám i stručné informace k letu, abyste si mohli podmínky spoje případně porovnat s ostatními tarify, protože cena letenky do Bangkoku je důležitá, ale s ohledem na přestupy nemusí být zásadní. Linka Royal Jordanian na levné letenky do Thajska (Bangkok) startuje z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko a vede přes Queen Alia Intl Arpt, Amán, Jordán, na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpátky opět přes Amán na letiště do Berlína nebo Mnichova.

Nevyhovují vám zpáteční levné letenky Bangkok ze španělské Barcelony, případně zpáteční let do Německa? Nevadí! Nevěšte hlavu! Bangkok jakožto jedno z nejžádanějších letovisek mnohdy disponuje širší paletou akcí od vícero leteckých společností, není tomu jinak ani v tuto chvíli. Navštivte odkaz s přehledem levných letenek Bangkok a mrkněte na poslední tipy, najdete tam i tolik žádané přímé lety od EVA Air, které jsou v akci, ale už dlouho nebudou. Odkaz zde.

↔ Bangkok - Thajsko (zpět Mnichov) 10.892,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko (zpět Berlín) 10.892,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.