Royal Jordanian ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně 12.498,- kč

Je tady jeden z nejoblíbenějších spojů na levné letenky do Bangkoku. Jordánské národní aerolinky Royal Jordanian Airlines jednou za čas pustí do placu akci s letenkami z Vídně s návraty do Mnichova a právě ty můžeme nyní přivítat. Tentokrát se do Thajska podíváme v akci za cenu 12.498,- kč s taxami i poplatky.

Dostupnost: A teď to hlavní a nejdůležitější. Akční letenky Bangkok v podání Royal Jordanian jsou na hlavní sezónu v Thajsku od podzimu do začátku jara. Kalendář jenž naleznete pod odkazem na konci článku obsahuje volná místa v období 3. listopadu 2014 až do 25. února 2015. Každý měsíc v tomto období má volných aspoň pár dní.

Info k dopravě: Pro ty z vás, co ještě neznají trasu letu s jordánskou aerolinkou jsou určeny následující věty. Odlétá se z rakouského letiště ve Vídni s mezipřistáním v Amánu (AMM) (délka mezipřitání zavisí na zvoleném času letu.) Přilet je na letiště Bangkok (BKK) Thajsko. Zpáteční let vede opět Amán, přílet už však není do Vídně, nýbrž do německého Mnichova.

Tip: Llevné letenky do Thajska na hlavní turistickou sezónu jsou vždy bleskově vyprodány, doporučujeme si tak zabookovat svůj let co nejdříve. V prodeji budiž do vyprodání, avšak volné termíny se budou každým okamžikem ztenčovat. Komplikaci není ani let z rakouské metropole, jenž je s ČR spojená výhodným dopravním uzlem, stejně jako německý Mnichov. Více k těmto jednosměrným letenkám vám sdělíme na fb.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Vídně) 12.498,- kč kalendář