Royal Jordanian - Thajsko - levné letenky Bangkok 10.948,- kč

Aerolinky Turkish Airlines a Aeroflot mají nyní nejlevnější a nejkomfortnější aktuální lety do Bangkoku z Prahy. V případě letenek od tureckého přepravce to je i vetší počet sezónních letenek (více zde). Nabídek na levné letenky do Thajska ovšem není nikdy dost a tak se nám otvírají dveře výhodných tarifů i dalších leteckých společností z různých měst.

Nyní vás lákáme na vzrušující cestu do Bangkoku na křídlech jordánské národní aerolinie Royal Jordanian. Představujeme zpáteční levné letenky Bangkok s odletem ze španělského Madridu a návratem do německého Mnichova za lákavou cenu 10.948,- kč s taxami i poplatky.

Co se týká termínů, příliš důvodů k jásotu není. Volných letenek skutečně není hodně. Přesto se však dají na začátek thajské sezóny vyhledat cenově zajímavá data. Chcete-li se dostat na uvedenou cenu, leťte levně do Thajska například v termínu 23.11. - 11.12. (odkaz najdete na konci článku).

Zajímají vás informace k tomuto pestrému levnému letu do Bangkoku s Royal Jordanian? Odlétá se z letiště Barajas Arpt, Madrid, Španělsko s kratším mezipřistáním na Queen Alia Intl Arpt, Amán, Jordán a příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let je identický až do mezipřistání. Odtud pak do Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo, za menší příplatek i do Vídně.

Tip: Váhate nad rezervací levné letenky Bangkok v této akci? Zvažujete výhody a nevýhody oproti ostatním tarifům? Abychom vám to trošičku usnadnily, na tomto odkaze najdete souhrn posledních tipů včetně tarifů na lety z Prahy. Porovnejte si je tak s ostatními a vyberte ten nejvhodnější. Pozor! Dané informace jsou platné v době zveřejnění!

- rezervace letenky Bangkok - Thajsko 10.948,- kč (zpět Mnichov)

- rezervace letenky Bangkok - Thajsko 11.601,- kč (zpět Vídeň)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.