Royal Jordanian - Thajsko - levné letenky Bangkok 10.948,- kč

Aerolinky Turkish Airlines a Aeroflot mají nyní nejlevnější a nejkomfortnější aktuální lety do Bangkoku z Prahy. V případě letenek od tureckého přepravce to je i vetší počet sezónních letenek (více zde). Nabídek na levné letenky do Thajska ovšem není nikdy dost a tak se nám otvírají dveře výhodných tarifů i dalších leteckých společností z různých měst.

Nyní vás lákáme na vzrušující cestu do Bangkoku na křídlech jordánské národní aerolinie Royal Jordanian. Představujeme zpáteční levné letenky Bangkok s odletem ze španělského Madridu a návratem do německého Mnichova za lákavou cenu 10.948,- kč s taxami i poplatky.

Co se týká termínů, příliš důvodů k jásotu není. Volných letenek skutečně není hodně. Přesto se však dají na začátek thajské sezóny vyhledat cenově zajímavá data. Chcete-li se dostat na uvedenou cenu, leťte levně do Thajska například v termínu 23.11. - 11.12. (odkaz najdete na konci článku).

Zajímají vás informace k tomuto pestrému levnému letu do Bangkoku s Royal Jordanian? Odlétá se z letiště Barajas Arpt, Madrid, Španělsko s kratším mezipřistáním na Queen Alia Intl Arpt, Amán, Jordán a příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let je identický až do mezipřistání. Odtud pak do Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo, za menší příplatek i do Vídně.

Tip: Váhate nad rezervací levné letenky Bangkok v této akci? Zvažujete výhody a nevýhody oproti ostatním tarifům? Abychom vám to trošičku usnadnily, na tomto odkaze najdete souhrn posledních tipů včetně tarifů na lety z Prahy. Porovnejte si je tak s ostatními a vyberte ten nejvhodnější. Pozor! Dané informace jsou platné v době zveřejnění!

- rezervace letenky Bangkok - Thajsko 10.948,- kč (zpět Mnichov)

- rezervace letenky Bangkok - Thajsko 11.601,- kč (zpět Vídeň)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.