Rossiya - Tadžikistán - levné letenky Dušanbe 10.533,- kč

K návštěvě pohoří Pamír v Tadžikistánu vybízí letecká společnost Russian Airlines, neboli také Rossiya. Tarif nemusí oslovit jen náročné turisty jak se může zdát, zpáteční levné letenky do Tadžikistánu v nynější nabídce mají odlety z Vídně, takže jsou dostupné pro většinu Čechů. Zabookujte si zpáteční levné letenky Dušanbe za lákavých 10.533,- kč s taxami i poplatky.

Dostupnost: Zlevněné letenky do Tadžikistánu jsou dostupné na termíny po zbytek roku až do října 2014 za předpokladu, že nebudou vyprodány. Ani dnes vás neošidíme o příklad levného letu. Příkladem budiž termín na levné letenky Dušanbe z Vídně na červenec 2014. Odkaz dole.

Popis tarifu: Vypravuje letecká společnost Russian Airlines (Rossiya). Odlet je uskutečňován z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Pulkovo Airport, Petrohrad, Rusko. Přílet je na letiště Dushanbe Arpt, Dušanbe, Tádžikistán. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Tip: Hledáte-li nevšední a nekomerční dobrodružství s hlavním požadavkem letět levně, rezervace levné letenky Tadžikistán - Dušanbe z Vídně za cca deset a půl tisíce je ideální volba. V naší kategorii levné letenky figuruje Tadžikistán poprvé, nečekejte tedy až do vyprodání.

- online rezervace levné letenky Dušanbe - Tadžikistán 10.533,- kč 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.