Rossiya - Tadžikistán - levné letenky Dušanbe 10.533,- kč

K návštěvě pohoří Pamír v Tadžikistánu vybízí letecká společnost Russian Airlines, neboli také Rossiya. Tarif nemusí oslovit jen náročné turisty jak se může zdát, zpáteční levné letenky do Tadžikistánu v nynější nabídce mají odlety z Vídně, takže jsou dostupné pro většinu Čechů. Zabookujte si zpáteční levné letenky Dušanbe za lákavých 10.533,- kč s taxami i poplatky.

Dostupnost: Zlevněné letenky do Tadžikistánu jsou dostupné na termíny po zbytek roku až do října 2014 za předpokladu, že nebudou vyprodány. Ani dnes vás neošidíme o příklad levného letu. Příkladem budiž termín na levné letenky Dušanbe z Vídně na červenec 2014. Odkaz dole.

Popis tarifu: Vypravuje letecká společnost Russian Airlines (Rossiya). Odlet je uskutečňován z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Pulkovo Airport, Petrohrad, Rusko. Přílet je na letiště Dushanbe Arpt, Dušanbe, Tádžikistán. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Tip: Hledáte-li nevšední a nekomerční dobrodružství s hlavním požadavkem letět levně, rezervace levné letenky Tadžikistán - Dušanbe z Vídně za cca deset a půl tisíce je ideální volba. V naší kategorii levné letenky figuruje Tadžikistán poprvé, nečekejte tedy až do vyprodání.

- online rezervace levné letenky Dušanbe - Tadžikistán 10.533,- kč 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.