Pro náročné cestovatele a světoběžníky, kteří se nespokojí jen tak s kdejakou cestou, tady máme tarif letecké společnosti Qatar Airways na levné letenky do Ugandy. Zarezervujte si levné letenky do Entebbe, města na pobřeží Viktoriina jezera za cenu 10.812,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského říma a návratem do tureckého Istanbulu!
Výhodou je relativně rozmanitá nabídka termínů na levné letenky do Entebbe, kdy je možné si zaknihovat levné letenky v tomto tarifu už na listopad 26.11. - 9.12. - rezervace zde, ale například levné letenky do Ugandy na únor - příklad rezervace: 9. - 24.2. 2013, nebo i březnové termíny. V tarifu Qatar Airways na lince do Entebbe se odlétá z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Doha International Arpt, Doha, Katar a příletem na letiště Entebbe Airport, Entebbe, Uganda. Zpáteční let z Ugandy vede na letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko.
Nemáte na co čekat, levné letenky do Ugandy za akční cenu nebudou k mání dlouho. A kromě levné letenky do Entebbe se vyplatí prozkoumat také akční ubytování. Prohlédnete si jej s možností rezervace zde.