Qatar Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně 13.189,- kč

Hledáte další možnosti letů do Bangkoku? Jelikož je toto thajské město pro Čechy velmi oblíbené, předhání se nejedna aerolinka v zajímavých letech. Nás samozřejmě nejvíce zajímají lety z Prahy, potažmo i Vídně a případně i Mnichova, další odletové destinace se už jeví dosti exoticky, a tak jim není věnována taková pozornost.

Dnes si vememe na paškál právě zmiňovaný odlet z Rakouska. Jedna z nejkomfortnějších leteckých společností vůbec, katarská Qatar Airways vyrukovala s tarifem na levné letenky Bangkok s odletem z Vídně za cenu 13.189,- kč. Někteří z vás se stále ptají, jestli to je obousměrná letenka, odpověď zní určitě. Promujou se jen zpáteční lety, což poznáte i podle šipek tam i zpět v titulku.

Dostupnost: Levné letenky a specifická volná místa si označte již přímo v kalendáři. Počítejte s dostupností termínů od 24. dubna do 30. června, což už je sice doba po skončení sezóny. I přesto se nás tam s oblibou potom vydá hodně. Poznámka: Odlety do Bangkoku v dubnu už se týkají jen druhé poloviny měsíce. 

Levné letenky do Thajska od Qatar Airways, čím se vyznačují? Odlet z letiště ve Vídni už je nám známý, další trasa pak vede přes město Doha v Kataru (mezipřistání cca 3 hodiny), odkud se poté pokračuje k příletu na letiště Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK), Thajsko. Na letu z Bangkoku zpět do Prahy nečekejte žádné razantní změny.

Tip: Letět s Qatar Airways znamená vždy něco navíc v pozitivním slova smyslu. Dění v sekci levné letenky Bangkok mapujeme pravidelně. Využijte toho a zvolte si ten, který vám padne na míru. Vodítkem k tomu budiž tento link, kde se dozvíte aktuální informace Qatar Airways letenky Thajsko. Poslední tip patřil naposled letenkám do Bangkoku za 11.743,- kč v podání Turkish Airlines, jenž byly aktuální pro lety z Prahy.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Vídně) 13.189,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.