Qatar Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně 13.189,- kč

Hledáte další možnosti letů do Bangkoku? Jelikož je toto thajské město pro Čechy velmi oblíbené, předhání se nejedna aerolinka v zajímavých letech. Nás samozřejmě nejvíce zajímají lety z Prahy, potažmo i Vídně a případně i Mnichova, další odletové destinace se už jeví dosti exoticky, a tak jim není věnována taková pozornost.

Dnes si vememe na paškál právě zmiňovaný odlet z Rakouska. Jedna z nejkomfortnějších leteckých společností vůbec, katarská Qatar Airways vyrukovala s tarifem na levné letenky Bangkok s odletem z Vídně za cenu 13.189,- kč. Někteří z vás se stále ptají, jestli to je obousměrná letenka, odpověď zní určitě. Promujou se jen zpáteční lety, což poznáte i podle šipek tam i zpět v titulku.

Dostupnost: Levné letenky a specifická volná místa si označte již přímo v kalendáři. Počítejte s dostupností termínů od 24. dubna do 30. června, což už je sice doba po skončení sezóny. I přesto se nás tam s oblibou potom vydá hodně. Poznámka: Odlety do Bangkoku v dubnu už se týkají jen druhé poloviny měsíce. 

Levné letenky do Thajska od Qatar Airways, čím se vyznačují? Odlet z letiště ve Vídni už je nám známý, další trasa pak vede přes město Doha v Kataru (mezipřistání cca 3 hodiny), odkud se poté pokračuje k příletu na letiště Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK), Thajsko. Na letu z Bangkoku zpět do Prahy nečekejte žádné razantní změny.

Tip: Letět s Qatar Airways znamená vždy něco navíc v pozitivním slova smyslu. Dění v sekci levné letenky Bangkok mapujeme pravidelně. Využijte toho a zvolte si ten, který vám padne na míru. Vodítkem k tomu budiž tento link, kde se dozvíte aktuální informace Qatar Airways letenky Thajsko. Poslední tip patřil naposled letenkám do Bangkoku za 11.743,- kč v podání Turkish Airlines, jenž byly aktuální pro lety z Prahy.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Vídně) 13.189,- kč kalendář