Qatar Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Langkawi, Kota Kinabalu, Penang, Kuching 9.990,- kč

akce letenky Malajsie - Kota Kinabalu, Langkawi, Penang, KuchingDalší pecka od katarských aerolinek na sebe nenechává dlouho čekat! Před týdnem zveřejněné levné letenky do Asie od Qatar Airways mají své pokračování, tentokrát zaměřené speciálně na ostrovy Malajsie. Zase budeme odlétat z Budapešti a zase se dostaneme ve zpáteční letu včetně poplatků pod deset tisíc korun!

Za jednotnou cenu 9.990,- kč teď seženete levné letenky Kota Kinabalu, Kuching, Langkawi a Penang. Lety do všech těchto malajsijských letovisek jsou zpáteční. Termíny v kalendáři 13. duben až 14 prosinec 2016! Levné letenky do Malajsie od Qataru si tak objednáte na období delší než třičtvrtě roku. Termíny mizí před očima!

Do Malajsie letíte přes Kuala Lumpur a Doha. Doby čekání na další spoj máte přehledně uveden přímo v náhledu rezervace po volbě volného data. U linky asistují také Malaysia Airlines. V ceně letenky u dospělé osoby je i přeprava příručního a odbaveného zavazadla do 30 kg. Přímo do Kuala Lumpur? Čtěte zde.

 

⇆ Kota Kinabalu - Malajsie 9.990,- kč kalendář

⇆ Kuching - Malajsie 9.990,- kč kalendář

⇆ Langkawi - Malajsie 9.990,- kč kalendář

⇆ Penang - Malajsie 9.990,- kč kalendář

Letecké společnosti