Qatar Airways ⇆ Indonésie - levné letenky Denpasar Bali 13.914,- kč

Dovolená snů je zase o něco blíže! Levné letenky na indonéský ostrov Bali si pro nás nachystala také Qatar Airways. Těšte se nejen na průzračnou vodu, kouzelné pláže a pestrou přírodu na ostrově, který si vás okamžitě získá. Tentokrát pořídíme zajímavé letenky do Denpasar Bali při odletu z Vídně. Tarif Vídeň - Bali a zpět si teď pořídíme za 13.914,- kč.

Dostupnost: Akční letenky Bali od katarského dopravce v podstatě navazují na již vyprodaný akční spoj od konkurenční Cathay Pacific. Až na menší výluky se dá letět levně do Indonésie od dubna až do prosince. Kdy to je? Problém je teď bookovat letenku Denpasar Bali z Vídně s návraty v srpnu, září nebo listopadu. Jinak se to dá.

Specifikace akčního letu do Indonésie s cílem Bali na palubě Qatar Airways. Vypravení probíhá na letišti Vídeň Vienna Intl Arp... (VIE) Rakousko, s mezipřistáním v Doha v Kataru. Po kratší zástávce pokračujete do finální destinace Denpasar Bali  Ngurah Rai Arpt (DPS) Indonésie. No a stejně se dostanete i zpátky.

Tip: Cathay Pacific zhruba v polovině února vyprodukovala levné letenky Denpasar Bali také při odletech z Prahy. Koupit jsme si mohli zpáteční linku Praha - Bali a zpět za necelých 16 tisíc kč. Po vyprodání je alternativa v podobě akčních letenek na Bali také s odletem z Vídně jako ideální volba, protože ušetříme oproti minule ještě asi 2 tisíce.

⇆ Bali - Indonésie (z Vídně) 13.914,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.