Pouze dnes! Air France - Kuba ↔ levné letenky Havana 12.357,- kč

Je tady jedna z nejžádanějších destinací v žhavém letenkovém tipu, který je k mání pouze dnes! Český prodejce letenek ve spolupráci s francouzskou aerolinkou Air France a nizozemskou KLM daly vzniknout akci levné letenky na Kubu v Karibiku s odlety z německých letišť za částku, která tady už dlouho nebyla! Cena se motá kolem hranice dvanáct a půl tisíce kč a skýtá zpáteční spoj do Havany s odletem z Berlína.

Dostupnost: Levné letenky do Havany si objednáte sice jen dnes, ale za to s výběrem z kalendáře, teda budete-li chtít letět z Berlína. Zde je situace taková, že jsou dostupné v období 15. květen až 29. červenec. Zpátečních míst je dostatek, za to lety tam jsou v dosti omezené míře (v květnu a červnu pár volných, v červenci už ani jedno).

Popis akčního letu na Kubu: Lety z Tegel Airport, Berlín, Německo s mezistopem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na Jose Marti Intl Arpt, Havana, Kuba zajišťuje letecká společnost KLM. Zpáteční s mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie již je v režii dopravce KLM.

Tip k letenkám do Karibiku: Nevyhovují vám levné letenky Havana s odletem z Berlína? Oželíte-li akční itinerář, můžete objednávat levné letenky Kuba také s odletem z Norimberku za celkově nejlepší cenu 12.357,- kč, nebo i nedalekého Mnichova za 12.543,- kč. Dopravu do německých měst řeší například autobusy Student Agency.

↔ Havana - Kuba z Berlína 12.415,- kč rezervace

↔ Havana - Kuba z Norimberku 12.357,- kč rezervace

↔ Havana - Kuba z Mnichova 12.543,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.