Pouze dnes! Air France - Kuba ↔ levné letenky Havana 12.357,- kč

Je tady jedna z nejžádanějších destinací v žhavém letenkovém tipu, který je k mání pouze dnes! Český prodejce letenek ve spolupráci s francouzskou aerolinkou Air France a nizozemskou KLM daly vzniknout akci levné letenky na Kubu v Karibiku s odlety z německých letišť za částku, která tady už dlouho nebyla! Cena se motá kolem hranice dvanáct a půl tisíce kč a skýtá zpáteční spoj do Havany s odletem z Berlína.

Dostupnost: Levné letenky do Havany si objednáte sice jen dnes, ale za to s výběrem z kalendáře, teda budete-li chtít letět z Berlína. Zde je situace taková, že jsou dostupné v období 15. květen až 29. červenec. Zpátečních míst je dostatek, za to lety tam jsou v dosti omezené míře (v květnu a červnu pár volných, v červenci už ani jedno).

Popis akčního letu na Kubu: Lety z Tegel Airport, Berlín, Německo s mezistopem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na Jose Marti Intl Arpt, Havana, Kuba zajišťuje letecká společnost KLM. Zpáteční s mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie již je v režii dopravce KLM.

Tip k letenkám do Karibiku: Nevyhovují vám levné letenky Havana s odletem z Berlína? Oželíte-li akční itinerář, můžete objednávat levné letenky Kuba také s odletem z Norimberku za celkově nejlepší cenu 12.357,- kč, nebo i nedalekého Mnichova za 12.543,- kč. Dopravu do německých měst řeší například autobusy Student Agency.

↔ Havana - Kuba z Berlína 12.415,- kč rezervace

↔ Havana - Kuba z Norimberku 12.357,- kč rezervace

↔ Havana - Kuba z Mnichova 12.543,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti