Pouze dnes! Air France - Kuba ↔ levné letenky Havana 12.357,- kč

Je tady jedna z nejžádanějších destinací v žhavém letenkovém tipu, který je k mání pouze dnes! Český prodejce letenek ve spolupráci s francouzskou aerolinkou Air France a nizozemskou KLM daly vzniknout akci levné letenky na Kubu v Karibiku s odlety z německých letišť za částku, která tady už dlouho nebyla! Cena se motá kolem hranice dvanáct a půl tisíce kč a skýtá zpáteční spoj do Havany s odletem z Berlína.

Dostupnost: Levné letenky do Havany si objednáte sice jen dnes, ale za to s výběrem z kalendáře, teda budete-li chtít letět z Berlína. Zde je situace taková, že jsou dostupné v období 15. květen až 29. červenec. Zpátečních míst je dostatek, za to lety tam jsou v dosti omezené míře (v květnu a červnu pár volných, v červenci už ani jedno).

Popis akčního letu na Kubu: Lety z Tegel Airport, Berlín, Německo s mezistopem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na Jose Marti Intl Arpt, Havana, Kuba zajišťuje letecká společnost KLM. Zpáteční s mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie již je v režii dopravce KLM.

Tip k letenkám do Karibiku: Nevyhovují vám levné letenky Havana s odletem z Berlína? Oželíte-li akční itinerář, můžete objednávat levné letenky Kuba také s odletem z Norimberku za celkově nejlepší cenu 12.357,- kč, nebo i nedalekého Mnichova za 12.543,- kč. Dopravu do německých měst řeší například autobusy Student Agency.

↔ Havana - Kuba z Berlína 12.415,- kč rezervace

↔ Havana - Kuba z Norimberku 12.357,- kč rezervace

↔ Havana - Kuba z Mnichova 12.543,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.