Pegasus Airlines ⇆Turecko v zimě - levné letenky Istanbul z Prahy (a zpět) 2.990,- kč

Bez přestupu do Turecka! Takový je zimní tarif z repertoáru nízkonákladovek Pegasus Airlines. Pakliže se vám nechce trávit celé zimní období v těchto končinách, pouvažujte nad hozenou rukavicí turecké lowcost společnosti, kterak se nám naskýtá rezervace levné letenky do Istanbulu a zpátky za 2.990 korun.

Odkryjme si celou dostupnost a možnosti levného letu Istanbul z Česka na zimní období. Situaci s platnými letenkami do Turecka objasní náš oblíbený kalendář. Klikněte jako vždycky na odkaz "kalendář" na konci článku a vyberte si z volných kapacit od 10. prosinec 2015 až 25. březen 2016.

Využijte linku společnosti Pegasus Airlines naplno! Odlétá se z letiště Václava Havla (PRG - Praha - Česká Republika) a letí se přímou linkou na letiště Istanbul Sabiha Gokcen A... (SAW) Turecko a stejně i poté zpět z Istanbulu do Prahy. K baglům - zdarma přeprava 1 příruční zavazadlo + jedno v podpalubí do hmotnosti 20 kg.

Zajímají vás jiné levné letenky Turecko? Vesměs se vždy létá do Istanbulu, cena je totiž podstatně nižší než například Bodrum, Gazipasa, Antalya nebo Dalaman. V celku zde soupeří jen dvě aerolinky - Pegasus a Turkish Airlines, tudíž jde jen o to, která má momentálně letenky výhodnější. Zmíněná turecká města jste mohli bookovat naposled v květnu. Jediné co se teď vyplatí jsou právě letenky Istanbul v nízkonákladovém tarifu.

⇆ Istanbul - Turecko (z Prahy) 2.990,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.