Pegasus Airlines ⇆Turecko v zimě - levné letenky Istanbul z Prahy (a zpět) 2.990,- kč

Bez přestupu do Turecka! Takový je zimní tarif z repertoáru nízkonákladovek Pegasus Airlines. Pakliže se vám nechce trávit celé zimní období v těchto končinách, pouvažujte nad hozenou rukavicí turecké lowcost společnosti, kterak se nám naskýtá rezervace levné letenky do Istanbulu a zpátky za 2.990 korun.

Odkryjme si celou dostupnost a možnosti levného letu Istanbul z Česka na zimní období. Situaci s platnými letenkami do Turecka objasní náš oblíbený kalendář. Klikněte jako vždycky na odkaz "kalendář" na konci článku a vyberte si z volných kapacit od 10. prosinec 2015 až 25. březen 2016.

Využijte linku společnosti Pegasus Airlines naplno! Odlétá se z letiště Václava Havla (PRG - Praha - Česká Republika) a letí se přímou linkou na letiště Istanbul Sabiha Gokcen A... (SAW) Turecko a stejně i poté zpět z Istanbulu do Prahy. K baglům - zdarma přeprava 1 příruční zavazadlo + jedno v podpalubí do hmotnosti 20 kg.

Zajímají vás jiné levné letenky Turecko? Vesměs se vždy létá do Istanbulu, cena je totiž podstatně nižší než například Bodrum, Gazipasa, Antalya nebo Dalaman. V celku zde soupeří jen dvě aerolinky - Pegasus a Turkish Airlines, tudíž jde jen o to, která má momentálně letenky výhodnější. Zmíněná turecká města jste mohli bookovat naposled v květnu. Jediné co se teď vyplatí jsou právě letenky Istanbul v nízkonákladovém tarifu.

⇆ Istanbul - Turecko (z Prahy) 2.990,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety