Pegasus Airlines ⇆ Turecko - levné letenky Istanbul z Prahy 3.378,- kč

Rozhodli jste se tento rok pro dovolenou v Turecku? Pak určitě nevynechejte prozkoumání možnosti letět na vlastní pěst! Nejen léto v Turecku touto cestou totiž může vyjít podstatně levněji než s cestovkou. Ptáte se jak? Nyní máme na výběr dokonce ze dvou tarifů konkurenčních společností, jenž se přetahují o zákazníky.

Je to Pegasus Airlines a také Ukraine International Airlines, které nabízí zpáteční levné letenky Istanbul s odletem z Prahy za ceny pod tři a půl tisíce kč. O něco levněji vychází linka turecké nízkonákladovky Pegasus Airlines s cenou k dnešnímu dni 3.378,- kč. To ukrajinská aerolinka na tom není o nic hůře. Cena je v podstatě obdobná a to zdaleka nejsou všechny trumfy této letecké společnosti.

Další se skrývají v dostupnosti. Nejlevnější letenky do Turecka, jenž mají o něco málo turecké aerolinie ale na letní sezónu nekoupíte, přesněji řečeno, rezervace je možná na duben a poté září až říjen 2015. Zajímavá cena tedy pramení z mimosezóních termínů. Takový kompromis není potřeba dělat, poletíme-li s ukrajinským dopravcem, který má za 3.415,- kč letenky do Istanbulu na datumy od 11. března až do 30. listopadu 2015.

Rozhodování jakou leteckou společnost si při letu do Turecka vybrat na letní prázdniny je tedy celkem nasnadě. Co ale když bychom chtěli letět směr Istanbul ve shodujícím se termínech? Pak doporučujeme lowcost dopravce Pegasus Airlines, jenž nabízí přímý let Praha - Istanbul a zpět, kdežto Ukraine Airlines mají mezipřistání v Kyjevě.

⇆ Istanbul - Turecko (z Prahy) 3.378,- kč kalendář

⇆ Istanbul - Turecko (z Prahy) 3.415,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety