Pegasus Airlines ⇆ Kazachstán - levné letenky Almaty z Prahy (a zpět) 5.653,- kč

Nesvědčí vám příliš vysoké teploty a tak raději plánujete dovolenou na horách? Nová zcela ojedinělá příležitost prohlédnout si krásné horské scenérie pohoří Almaty v Kazachstánu na sebe nenechá dlouze čekat! Tarif na zpáteční levné letenky Almaty s odlety z letiště Praha je vůbec poprvé dostupný za cenu kolem pěti a půl tisíc korun i s taxami a poplatky.

Přesně je to částka 5.653,- kč, která vám stačí k rezervace levné letenky do Almat z české metropole a potom i zpátky Almaty - Praha. Za historicky nejnižší cenou stojí lowcost dopravce Pegasus Airlines, jenž včera zabodoval na celé čáře viz letenky do Egyptu pod 5 tisíc kč. Jak to vypadá s dostupností? Níže si klikněte na kalendář a označte volný termín z období 3. září až 27. listopad 2015.

Tady není na co čekat. Je zřejmé, že takto nízká cena vzbudila obrovský zájem cestovatelů a tak velmi brzo nejen levné letenky do Kazachstánu, ale i další včera se zrodící levné letenky od Pegasus Airlines pozbydou platnosti. Ku příkladu v minulosti (březen 2015) představila akční letenky Almaty Ukraine Airlines, zpáteční linka z Vídně za necelých 7 tisíc by nyní těžce konkurovala.

⇆ Almaty - Kazachstán (z Prahy) 5.653,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6110 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.