Pegasus Airlines - Katar - levné letenky Doha 3.990,- kč

*** update - doplněn kalendář *** V návaznosti na zpáteční levné letenky do Istanbulu z Vídně (od 2.800,- kč, nebo Prahy (od 4.000,- kč) na termíny od listopadu do března 2014 vám ukážeme, jak si za 3.990,- kč prodloužit o cestu do Perského zálivu! Zpáteční levné letenky do Doha, hlavního města Kataru jsou nyní k dispozici díky letecké společnosti Pegasus Airlines!

Zvýhodněné letenky do Kataru z Istanbulu, mimojiné skvěle navazující na zpáteční lety do Istanbulu z Prahy jdou na ruku všem cestovatelům, kteří si psali o levné letenky Doha s prioritou nejlepší ceny s nepříliš náročnými podmínkami. Levné letenky Katar (Doha) si budete aktuálně bookovat na termíny od listopadu do března 2014, kromě ledna - tady je razantní navýšení ceny letenky.

Informace k výhodným letům do Kataru s Pegasus Airlines: Poletíte z letiště Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko, přímým spojem na letiště Doha International Arpt, Doha, Katar. Přímý let Istanbul - Doha trvá 4 hodiny a 7 minut, zpáteční 4h 50min.

Tip: Využijete-li například prosincových tarifů Vídeň - Istanbul a zpět, zaplatíte teď za tyto letenky pouhých 2.860,- kč, tarif má opět na starosti turecká nízkonákladovka Pegasus Airlines.

Zkombinujete-li tyto dva výhodné tarif, můžou vás přijít letenky Vídeň - Istanbul - Vídeň a letenky Istanbul - Doha - Istanbul na exkluzivní cenu 6.850,- kč včetně tax a poplatků. Oba příklady rezervace levných letenek jsou k nalezení na následujících odkazech.

- rezervace levné letenky Doha - Katar 3.990,- kč (z Istanbulu)

- rezervace levné letenky Istanbul - Turecko 2.860,- kč (z Vídně)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.