Pegasus Airlines ⇆ Egypt - levné letenky Sharm El Sheikh z Prahy (a zpět) 4.768,- kč

Levné letenky do Egypta mají své pokračování! Co takhle vyrazit na dovolenou na nejnižší část Sinajského poloostrova! Kromě již doporučovaného akčního letu do Hurghady má nízkonákladovka Pegasus Airlines i výhodné lety z Prahy do Sharm El Sheikh. Zpáteční linka vás nebude stát více než 5 tisíc. Aktuálně vám stačí 4.768,- kč abyste letěli tam i zpět.

V merku je známé letovisko Sharm El Sheikh s úchvatným podmořským světem. I když v Egyptu vždy panuje velké vedro, i přesto se nízká cena letenky neodvíjí pouze od prodeje na mimosezónní období. Obousměrné (tam a zpět) levné letenky Sharm El Sheikh z Prahy od turecké Pegasus Airlines bookujte na období 13. srpen až 27. listopadu 2015.

Podmínky linky Pegasus Airlines s cílem Egypt: Odletíte z letiště Praha Václava Havla (PRG) s mezipřistáním v Turecku - Istanbul Sabina Gokcen s délkou zastávky asi 4 hodinky. Po přestupu pokračujete do Sharm El Sheik Ophira Arpt (SSH) Egypt. Stejně tak ze Sharm El Sheikh do Prahy. V ceně také přeprava zavazadla v podpalubí (do 20kg) a příruční (do 10 kg) a všechny poplatky.

Opakování je matička moudrosti a tak pro ty, jenž by se více zajímaly o levné letenky do Hurghady, přikládáme i odkaz na tuto akci. Na druhou stranu musíme přiznat, že ubytování je v Egyptu díky tamnímu komfortu dost drahé. Podívejte se na booking.com.

⇆ Sharm El Sheikh - Egypt (z Prahy) 4.768,- kč kalendář

⇆ Hurghada - Egypt (z Prahy) 5.121,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.