Pegasus Airlines ⇆ Egypt - levné letenky Sharm El Sheikh z Prahy (a zpět) 4.768,- kč

Levné letenky do Egypta mají své pokračování! Co takhle vyrazit na dovolenou na nejnižší část Sinajského poloostrova! Kromě již doporučovaného akčního letu do Hurghady má nízkonákladovka Pegasus Airlines i výhodné lety z Prahy do Sharm El Sheikh. Zpáteční linka vás nebude stát více než 5 tisíc. Aktuálně vám stačí 4.768,- kč abyste letěli tam i zpět.

V merku je známé letovisko Sharm El Sheikh s úchvatným podmořským světem. I když v Egyptu vždy panuje velké vedro, i přesto se nízká cena letenky neodvíjí pouze od prodeje na mimosezónní období. Obousměrné (tam a zpět) levné letenky Sharm El Sheikh z Prahy od turecké Pegasus Airlines bookujte na období 13. srpen až 27. listopadu 2015.

Podmínky linky Pegasus Airlines s cílem Egypt: Odletíte z letiště Praha Václava Havla (PRG) s mezipřistáním v Turecku - Istanbul Sabina Gokcen s délkou zastávky asi 4 hodinky. Po přestupu pokračujete do Sharm El Sheik Ophira Arpt (SSH) Egypt. Stejně tak ze Sharm El Sheikh do Prahy. V ceně také přeprava zavazadla v podpalubí (do 20kg) a příruční (do 10 kg) a všechny poplatky.

Opakování je matička moudrosti a tak pro ty, jenž by se více zajímaly o levné letenky do Hurghady, přikládáme i odkaz na tuto akci. Na druhou stranu musíme přiznat, že ubytování je v Egyptu díky tamnímu komfortu dost drahé. Podívejte se na booking.com.

⇆ Sharm El Sheikh - Egypt (z Prahy) 4.768,- kč kalendář

⇆ Hurghada - Egypt (z Prahy) 5.121,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety