Pegasus Airlines ⇆ Egypt - levné letenky Hurghada z Prahy (a zpět) 5.121,- kč

Boduje taky Pegasus Airlines! Tato turecká nízkonákladová letecká společnost ruší zaběhanou rutinu a vydává levné letenky do Egyptu. Oblíbená turistická země se letecky při odletech z Prahy za běžného stavu dost prodražuje a tak se často dává přednost dovolené na klíč. Trend moderního cestování velí opak, což dokazují zpáteční levné letenky Hurghada s odletem z Prahy za 5.121,- kč včetně tax a poplatků.

Nebudeme vás dále zdržovat nepodstatnou omáčkou a vrhneme se na termíny. Dostupnost levných letenek do Egyptu z Prahy jistě potěší všechny, jenž plánují letní dovolenou na poslední chvíli. Doba pro rezervaci levné letenky Hurghada z Česka a zpět odpovídá období od 27. srpna do 29. listopadu 2015. V prodeji do vyprodání.

Akční let do Egyptu od Pegasus Airlines probíhá v tomto pořadí: Odlet z letiště Praha Václav Havel Ar... (PRG) ČR s mezipřistáním na Istanbul  Sabiha Gokcen A... (SAW) Turecko a příletem na Hurghada Airport... (HRG) Egypt. Zpátky se nic nemění, opět Hurghada - Istanbul - Praha. V ceně je také přeprava podpalubního zavazadla do 20kg a příručního zavazadla do hmotnosti 10kg.

Tip: Toto je v podstatě ojedinělá šance na objednání levné letenky do Hurghady z Prahy a zpět za 5 tisíc korun jen termínů je málo. S rezervací tedy potřeba si eventuelně pohnout. Hotely případně jiné ubytování v Egyptu i konkrétně v Hurghadě řešte přes booking.com, hotelscombined.cz nebo trivago.cz.

⇆ Hurghada - Egypt (z Prahy) 5.121,- kč kalendář

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety