Pegasus Airlines ⇆ Egypt - levné letenky Hurghada z Prahy (a zpět) 5.121,- kč

Boduje taky Pegasus Airlines! Tato turecká nízkonákladová letecká společnost ruší zaběhanou rutinu a vydává levné letenky do Egyptu. Oblíbená turistická země se letecky při odletech z Prahy za běžného stavu dost prodražuje a tak se často dává přednost dovolené na klíč. Trend moderního cestování velí opak, což dokazují zpáteční levné letenky Hurghada s odletem z Prahy za 5.121,- kč včetně tax a poplatků.

Nebudeme vás dále zdržovat nepodstatnou omáčkou a vrhneme se na termíny. Dostupnost levných letenek do Egyptu z Prahy jistě potěší všechny, jenž plánují letní dovolenou na poslední chvíli. Doba pro rezervaci levné letenky Hurghada z Česka a zpět odpovídá období od 27. srpna do 29. listopadu 2015. V prodeji do vyprodání.

Akční let do Egyptu od Pegasus Airlines probíhá v tomto pořadí: Odlet z letiště Praha Václav Havel Ar... (PRG) ČR s mezipřistáním na Istanbul  Sabiha Gokcen A... (SAW) Turecko a příletem na Hurghada Airport... (HRG) Egypt. Zpátky se nic nemění, opět Hurghada - Istanbul - Praha. V ceně je také přeprava podpalubního zavazadla do 20kg a příručního zavazadla do hmotnosti 10kg.

Tip: Toto je v podstatě ojedinělá šance na objednání levné letenky do Hurghady z Prahy a zpět za 5 tisíc korun jen termínů je málo. S rezervací tedy potřeba si eventuelně pohnout. Hotely případně jiné ubytování v Egyptu i konkrétně v Hurghadě řešte přes booking.com, hotelscombined.cz nebo trivago.cz.

⇆ Hurghada - Egypt (z Prahy) 5.121,- kč kalendář

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.