Pegasus Airlines ⇆ Asie - zpáteční letenky z Prahy ve výprodeji už za 3.990,- kč !!

Rádi bychom upozornili na ještě stále probíhající akci společnosti Pegasus Airlines, kterou mnozí nestačili ani zaznamenat a díky které máme k dispozici levné letenky do Asie včetně zpáteční cesty za neuvěřitelně nízkou cenu! Vyberte si lety do Asie z několika asijských zemí už za 3.990,- kč včetně tax a poplatků.

Je až s podivem, že i po několika dnech návalu a zájmu o levné letenky jsou stále v prodeji. Využijte toho i vy! Zde jsou vybraná letoviska za neopakovatelně nízkou cenu: Teherán, Sharm El Sheik, Hurghada, Byškek, Muharraq, Doha, Dubaj a Kuvajt. Období pro cestu zjístíte pod odkazem kalendář. Na nic nečekejte a bookujte co nejdříve.

⇆ Teherán - Teherán (z Prahy) 3.990,- kč kalendář

⇆ Sharm El Sheik - Hurghada (z Prahy) 4.090,- kč kalendář

⇆ Hurghada - Egypt (z Prahy) 4.290,- kč kalendář

⇆ Byškek - Kyrgyzstán (z Prahy) 4.290,- kč kalendář

⇆ Kuvajt - Kuvajt (z Prahy) 4.290,- kč kalendář

⇆ Bejrút - Libanon (z Prahy) 4.490,- kč kalendář

⇆ Muharraq - Bahrajn (z Prahy) 4.590,- kč kalendář

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy) 4.690,- kč kalendář

⇆ Doha - Katar (z Prahy) 4.890,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.