Pegasus Airlines ⇆ Asie - zpáteční letenky z Prahy ve výprodeji už za 3.990,- kč !!

Rádi bychom upozornili na ještě stále probíhající akci společnosti Pegasus Airlines, kterou mnozí nestačili ani zaznamenat a díky které máme k dispozici levné letenky do Asie včetně zpáteční cesty za neuvěřitelně nízkou cenu! Vyberte si lety do Asie z několika asijských zemí už za 3.990,- kč včetně tax a poplatků.

Je až s podivem, že i po několika dnech návalu a zájmu o levné letenky jsou stále v prodeji. Využijte toho i vy! Zde jsou vybraná letoviska za neopakovatelně nízkou cenu: Teherán, Sharm El Sheik, Hurghada, Byškek, Muharraq, Doha, Dubaj a Kuvajt. Období pro cestu zjístíte pod odkazem kalendář. Na nic nečekejte a bookujte co nejdříve.

⇆ Teherán - Teherán (z Prahy) 3.990,- kč kalendář

⇆ Sharm El Sheik - Hurghada (z Prahy) 4.090,- kč kalendář

⇆ Hurghada - Egypt (z Prahy) 4.290,- kč kalendář

⇆ Byškek - Kyrgyzstán (z Prahy) 4.290,- kč kalendář

⇆ Kuvajt - Kuvajt (z Prahy) 4.290,- kč kalendář

⇆ Bejrút - Libanon (z Prahy) 4.490,- kč kalendář

⇆ Muharraq - Bahrajn (z Prahy) 4.590,- kč kalendář

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy) 4.690,- kč kalendář

⇆ Doha - Katar (z Prahy) 4.890,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.