Oman Air ⇆ Maledivy - levné letenky Male (a zpět) 12.990,- kč

akce letenky Maledivy - MaleAktuální letenkové tipy se nesou v duchu luxusních dovolených s minimálními náklady. Po Dominikáně a Zanzibaru se dostává na Maledivy. Nejlevnější letenky do hlavního města teď koupíte za 12.990,- kč při odletu z Mnichova. Obousměrné akční lety Mnichov - Male a zpět za tuto cenu nyní vypravují Oman Air.

Maledivy aneb ráj na zemi je dostupný s odletem z Německa na dostatek termínů v období 11. září až 14. prosinec 2015. Slušný poet volných míst s levnými letenkami do Male však negarantuje dostupnost do konce této doby. Jedná se jen o odlety a přílety. Na samotnou rezervaci je vždy minimum času hlavně s ohledem na zmenšující se kapacitu. Pramení to zpravidla, že o akční na Maledivy je velký zájem.

Co nabízí Oman Air kromě výhodné ceny letenky? Je to především vytříbená kvalita služeb na palubě, kterou vám evropská linka poskytne až na výjimky jako Turkish Airlines, těžko. Letí se přes Muscat v Ománu s příletem na mezinárodní letiště Male Intl Arpt (MLE) Maledivy. Zpáteční let z Mnichova do Male je v ceně. Zavazadlo příruční + výjmečně v podpalubí do 30 kg! Do Mnichova a zpět do ČR se dopravte třeba autobusem Student Agency za pár šušní.

⇆ Male - Maledivy (z Mnichova) 12.990,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.