Oman Air ⇆ Maledivy - levné letenky Male (a zpět) 12.990,- kč

akce letenky Maledivy - MaleAktuální letenkové tipy se nesou v duchu luxusních dovolených s minimálními náklady. Po Dominikáně a Zanzibaru se dostává na Maledivy. Nejlevnější letenky do hlavního města teď koupíte za 12.990,- kč při odletu z Mnichova. Obousměrné akční lety Mnichov - Male a zpět za tuto cenu nyní vypravují Oman Air.

Maledivy aneb ráj na zemi je dostupný s odletem z Německa na dostatek termínů v období 11. září až 14. prosinec 2015. Slušný poet volných míst s levnými letenkami do Male však negarantuje dostupnost do konce této doby. Jedná se jen o odlety a přílety. Na samotnou rezervaci je vždy minimum času hlavně s ohledem na zmenšující se kapacitu. Pramení to zpravidla, že o akční na Maledivy je velký zájem.

Co nabízí Oman Air kromě výhodné ceny letenky? Je to především vytříbená kvalita služeb na palubě, kterou vám evropská linka poskytne až na výjimky jako Turkish Airlines, těžko. Letí se přes Muscat v Ománu s příletem na mezinárodní letiště Male Intl Arpt (MLE) Maledivy. Zpáteční let z Mnichova do Male je v ceně. Zavazadlo příruční + výjmečně v podpalubí do 30 kg! Do Mnichova a zpět do ČR se dopravte třeba autobusem Student Agency za pár šušní.

⇆ Male - Maledivy (z Mnichova) 12.990,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5570 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.