Oman Air ⇆ Maledivy - levné letenky Male (zpáteční) 11.923,- kč

akce letenky Male - MaledivyJedno z nejmenších metropolitních měst světa výhodně navštívíte na palubě Oman Air. Exotický ráj - Maledivy nabízí ománská letecká společnost ve dvou tarifech. Po znovuobnovených akčních letenkách do Male z Mnichova aerolinka přidává i levnější variantu zpátečních letenek na Maledivy. Leťte z italského Milána a zaplaťte pouhých 11.923,- kč.

Analýza volných termínů hovoří jasně. Obousměrné levné letenky do Male z Mnichova (12.908,- kč) i Milána pořídíte na dobu 9. říjen 2015 až 13. prosinec 2015. Relativní dostatek neobsazených míst však není důvodem k oddálení rezervace ba naopak. Zpáteční akční let na Maledivy společnosti Oman Air vede přes Muscat.

Ještě pár rád na závěr. Levnější letenky Maledivy mají odlet z Milána, kam se dostat za pár stovek není žádný problém. Jak? Např. z Prahy s maďarskou lowcost linkou společnosti Wizz Air. U druhého případu se naprosto za hubičku dopravíte do Mnichova a zpět autobusem Student Agency. Letět na Maledivy se tak vyplatí v obou případech.

⇆ Male - Maledivy (z Milána) 11.923,- kč kalendář

⇆ Male - Maledivy (z Mnichova) 12.908,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.