Oman Air ⇆ Maledivy - levné letenky Male (zpáteční) 11.923,- kč

akce letenky Male - MaledivyJedno z nejmenších metropolitních měst světa výhodně navštívíte na palubě Oman Air. Exotický ráj - Maledivy nabízí ománská letecká společnost ve dvou tarifech. Po znovuobnovených akčních letenkách do Male z Mnichova aerolinka přidává i levnější variantu zpátečních letenek na Maledivy. Leťte z italského Milána a zaplaťte pouhých 11.923,- kč.

Analýza volných termínů hovoří jasně. Obousměrné levné letenky do Male z Mnichova (12.908,- kč) i Milána pořídíte na dobu 9. říjen 2015 až 13. prosinec 2015. Relativní dostatek neobsazených míst však není důvodem k oddálení rezervace ba naopak. Zpáteční akční let na Maledivy společnosti Oman Air vede přes Muscat.

Ještě pár rád na závěr. Levnější letenky Maledivy mají odlet z Milána, kam se dostat za pár stovek není žádný problém. Jak? Např. z Prahy s maďarskou lowcost linkou společnosti Wizz Air. U druhého případu se naprosto za hubičku dopravíte do Mnichova a zpět autobusem Student Agency. Letět na Maledivy se tak vyplatí v obou případech.

⇆ Male - Maledivy (z Milána) 11.923,- kč kalendář

⇆ Male - Maledivy (z Mnichova) 12.908,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety