Vídeň - Phuket

TIP! Thai Airways - Thajsko - levné letenky Bangkok, Krabi, Phuket a Chiang Mai z Vídně 12.790,- kč

TIP! Thai Airways - Thajsko - levné letenky Bangkok, Krabi, Phuket a Chiang Mai z Vídně 12.790,- kč

Čtyřhvězdičková nadprůměrná aerolinka Thai Airways na trh uvádí akční letenky do čtveřičky thajských destinací - Bangkok, Krabi, Phuket a nebo Chiang Mai. Letenky do Thajska stojí 12.790,- kč a nabízí se kromě klasické zpáteční letenky také open jaw spoje s příletem do Bangkoku a odletem z Krabi nebo Bangkoku a odletu z Phuketu.

TIP! Thai Airways - Thajsko - levné letenky Krabi, Hat Yai, Surat Thani, Udon Thani, Chiang Mai, Phuket z Vídně již za 15.490,- kč

TIP! Thai Airways - Thajsko - levné letenky Krabi, Hat Yai, Surat Thani, Udon Thani, Chiang Mai, Phuket z Vídně již za 15.490,- kč

Asijský trip se vyplatí podniknout s renomovanou leteckou společností Thai Airways. Dobrodruhům s vyššími cestovatelskými nároky chtějíc okusit Thajsko nyní nastává příjemná starost. Jaké levné letenky si vybrat v nabídce 6-ti dalších méně obvyklých destinací, když lety do Thajska z Vídně se dají koupit už za 15.490,- kč?

TIP! Xiamen Airlines - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně 11.890,- kč

TIP! Xiamen Airlines - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně 11.890,- kč

Nekončící písečné pláže, malebné zátoky, tropická vegetace a příjemná atmosféra dělá z thajského ostrova Phuket přední turistickou destinaci a žádané zboží. Čínská aerolinka Xiamen Airlines ve spolupráci s KLM produkuje momentálně nejlevnější letenky na Phuket při odletech z Vídně s cenou 11.890,- kč.

Emirates Airlines - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně (zpáteční) 13.690,- kč

akce letenky Phuket - Asie - Thajsko s Emirates z Vídně za 13.690,- kč

Osvědčená turistická oblast? Thajský ostrov Phuket! Levné letenky do jednoho z nejlepších letovisek Asie na palubách top aerolinek Emirates jsme si ukázali už 5. února. K akčním letům na Phuket z Budapešti za 12.290,- kč teď přibyly i zlevněné letenky na Phuket s odletem z rakouské Vídně. Zpáteční linka v této alternativě aktuálně výjde na 13.690,- kč.

Thajsko ⇆ levné letenky Phuket z Vídně a Prahy (zpáteční) - také hlavní sezóna 14.059,- kč

akce letenky Phuket - ThajskoDnešní letenkový tip nám ukáže jak se za solidní cenu dostat ještě v probíhající sezóně do Thajska a zároveň se přitom vyhnout rušnému Bangkoku. Leťte na Phuket ve zpáteční letu z Vídně s Qatar Airways za 14.059,- kč v termínech pokrývajících období od posledního sezónního měsíce v Thajsku, tj. březen až do 14. prosince 2016.

Etihad Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně (v sezóně) 11.049,- kč

Nečekané překvapení nám přichystala letecká společnost Etihad Airways! Jsou tu sezónní letenky do Thajska v podání ostrova Phuket. Pravidelní čtenáři už jistě mají vysondováno, že ty levnější letenky na Phuket se pohybují okolo 15 tisíc a když se cena dostane pod tuto hranici, je to zpravidla na mimosezónní termíny. Dnes ovšem máte jedinečnou příležitost letět levně v sezóně za bomba cenu 11.049,- kč.

Tarif do Thajska za uvedenou cenu je podmíněn odletem z nedaleké Vídně, s návratem z Phuketu do rovněž dobře dostupného Mnichova. Dopravu s těmito městy vám doporučujeme například s autobusy Student Agency. Akci doprovází kalendář, kde jasně vidíte dostupnost volných dní. Jedná se o datumy v období 5. listopad až 3. prosinec. Klikněte v kalendáři na kolonku s volným termínem, ukážou se vám i počty neobsazených sedadel.

V následujícím odstavci si trochu více rozebereme trasu levného letu do Thajska. S tarifem vypomáha aerolinka Air Berlín, která zajišťuje let z Vídně vedoucí k dvěma mezipřistáním. První je Düsseldorfu a druhé v Abu Dhabí. Odtud již na Phuket, Thajsko s Etihad Airways, na jejíž palubě absolvujete i zpáteční let už s pouhým jedním mezistopem v Abu Dhabí a příletem do Mnichova.

Tip: Navštivte tento odkaz a prohlédněte si celou rubriku levných letů do Thajska. Kromě ostrova Phuket jsou nejčetnější akcičky směřované na oblíbený Bangkok. V podstatě každý týden se tam mihne nějaká nová. Nenarazíte už na volný termín, je to dáno z důvodu, že se dostupnost letů neustále mění, protože hlavní pravidlo je, kdo dříve příjde, ten bere.

⇆ Phuket - Thajsko (z Vídně) 11.049,- kč kalendář

Etihad Airways - Thajsko ↔ levné letenky Phuket 12.033,- kč

S koncem sezónního období v Thajsku se nám čím dál častěji objevují i levné letenky na Phuket, kam se levněji létá například oproti Bangkoku zřídkakdy. Posledí únorový den nám přinesl akční letenky na Phuket za cenu 11.475,- kč ve spoji aerolinek Air China. Tento tarif zahrnoval odlet z Barcelony s příletem do Mnichova. K dnešnímu dni je mimochodem ještě stále platný!

Nyní nám tu pro nadšence individuálního cestování vykvetla akcička obdobného ražení, ovšem s dostupnějším místem odletu. Nové levné letenky na Phuket ve spolupráci s aeroliniemi Etihad Airways dovolují zaknihovávat si letenky na Phuket za 12.033,- kč. Stěžejní na této akční lince je odlet z nedaleké Vídně, přílety jsou do Mnichova.

Dostupnost: Ulovte si nejobydlenější thajský ostrov Phuket v posezónních termínech za ceny, které přes celý rok objednáte jen v opravdu výjmečných případech, skoro se až chce napsat, že nikdy. Dnešní levné letenky do Thajska (Phuket) disponují i kalendářem! Ten v sobě ukrývá volná místa v období 6. květen 2014 až 23. července 2014. Termínů je dost, vyjímaje lety tam v měsíci červenec.

Akční tarif na Phuket v sobě ukrývá dvě mezipřistání. Startuje se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezistopem na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, poté se pokračuje na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty, odtud již do Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpět už jen jeden mezistop v Abu Dhabi. Konečný přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Než si objednáte svoji levnou letenku, doporučujeme zvážit obě varianty. Samozřejmě hlavně pro Pražáky a nejen ty je trip s odletem z Vídně s příletem do Mnichova ideální volbou, protože obě destinace nejsou nijak extrémně vzdáleny. Kdo by zase rád poznal i Barcelonu, předchozí tip na levné letenky Phuket bude řešit dvě mouchy jednou ranou. Dobře zvažte, ale časem rozhodně nemrhejte, mohlo by vás to stát, že vám nabídka uteče.

↔ Phuket - Thajsko z Vídně 12.033,- kč rezervace

↔ Phuket - Thajsko z Barcelony 11.475,- kč rezervace

Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně 12.590,- kč

Pakliže bychom měli nějakou aerolinku mající v tuto chvíli nejlevnější letenky doporučit, byla by to kromě britské Virgin Atlantic Airways také aerolinka Etihad Airways, která v současné době sází jeden tarif lepší než druhý. Posuďte sami. Máme tady zpáteční levné letenky na Phuket v Thajsku za 12.590,- kč včetně tax a poplatků a to s odletem z nedaleké Vídně!

Kdo trošičku sleduje situaci okolo levných letenek, ví, že se levnějších tarifů na thajský Phuket dočkáte například oproti letenkám do Bangkoku jen velmi zřídka. Vybírat levné letenky Phuket je možné z kalendáře. Klikem na rezervační odkaz si zobrazíte termíny. V tuto chvíli jsou na výběr levné letenky od 22. dubna do 12. června 2014.

Informace okolo odletu a příletu. Akční letenky do Thajska probíhají v tarifu leteckého přepravce Etihad Airways. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přílet je na letiště Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpět s jedním mezipřistáním v Abu Dhabi a příletem na Tegel Airport, Berlín, Německo.

Tip: Využijte akčního kalendáře na levné letenky do Thajska - Phuket. Termíny již sice nezahrnují sezónní období, odlety z Vídně a cena 12.590,- kč velmi zatraktivňuje tuto akci, neváhejte až do vyprodání!

- rezervace levné letenky Phuket - Thajsko 12.590,- kč (z Vídně)

Thajsko - levné letenky na Phuket z Vídně 12.680,- kč

Máte zájem o letenky levně do jedné z turisticky nejvíce vyhledávanějších destinací na světě? Jestli ano, pokračujte pozorně ve čtení. Je tady letecká vlajková společnost Spojených Arabských Emirátů Etihad Airways a její akční letenky na Phuket, bohatý thajský ostrov nabízející běžnému turistovi nejširší možnosti vyžití.

Využijte aktuálního tarifu aerolinek Etihad Airways a zaknihujte si levné letenky do Thajska s odletem z rakouské Vídně a návratem do německého Mnichova za cenu 12.680,- kč s poplatky. Leťte levně na Phuket a užijte si dovolenou na jednom z nejoblíbenějších míst na světě za luxusní cenu.

Objednávat si levné letenky na Phuket s odletem z Vídně můžete v akčním tarifu na poslední termíny od 17. dubna do 24. července. Vzhledem k posledním datům a doprodeji akčního tarifu je potřeba si zaknihovat levné letenky na ostrov Phuket neprodleně.

Online rezervace levné letenky Phuket (Thajsko)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur