Norwegian Air - USA - levné letenky Fort Lauderdale - Hollywood z Prahy 13.335,- kč

Levné letenky do USA pro všechny, kteří chtějí letět z Prahy se nyní dají řešit zajímavým spojem v tarifu letecké společnosti Norwegian Air. Zpáteční levné letenky Fort Lauderdale - Hoollywood jsou k dostání za cenu 13.335,- kč s taxami a poplatky. V ceně je započtena i zpáteční letenka z Fort Lauderdale - Hoollywood do Prahy.

Nenechte se zmást, nejedná se o ráj a mekku vyhlášených filmařů a nejslavnějších herců - Hollywood v Kalifornii, nýbrž o Fort Lauderdale - Hollywood, což je mezinárodní letiště. Fort Lauderdale je floridské město ležící v blízkosti města Hollywood. Termíny nemusíme dlouze rozepisovat, pač levné letenky Fort Lauderdale - Hollywood si objednáte jen na následující měsíc (prosinec).

Popis letu do USA s Norwegian Air: Jak se letí? Odlet je z Prahy - Václav Havel letiště, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Oslo Arpt, Oslo, Norsko a příletem na Ft Lauderdale Hollywood Intl Arpt, Ft Lauderdale, USA. Zpáteční let z Fort Lauderdale vede k mezipřistání na letiště Copenhagen Arpt, Kodaň, Dánsko s příletem zpět do Prahy.

Tip: Nevybrali jste si tarif z naší rozsáhlé aktuální nabídky tipů na levné letenky do USA? Linka na levné letenky do Fort Lauderdale - Hollywood z Prahy může být ideální alternativou. Upozorňujeme na možné delší mezipřistání u letu. Pro rezervaci je ptořeba si pospíšit.

Letecké společnosti
Oblíbené lety