Norwegian Air - USA - levné letenky Fort Lauderdale - Hollywood z Prahy 13.335,- kč

Levné letenky do USA pro všechny, kteří chtějí letět z Prahy se nyní dají řešit zajímavým spojem v tarifu letecké společnosti Norwegian Air. Zpáteční levné letenky Fort Lauderdale - Hoollywood jsou k dostání za cenu 13.335,- kč s taxami a poplatky. V ceně je započtena i zpáteční letenka z Fort Lauderdale - Hoollywood do Prahy.

Nenechte se zmást, nejedná se o ráj a mekku vyhlášených filmařů a nejslavnějších herců - Hollywood v Kalifornii, nýbrž o Fort Lauderdale - Hollywood, což je mezinárodní letiště. Fort Lauderdale je floridské město ležící v blízkosti města Hollywood. Termíny nemusíme dlouze rozepisovat, pač levné letenky Fort Lauderdale - Hollywood si objednáte jen na následující měsíc (prosinec).

Popis letu do USA s Norwegian Air: Jak se letí? Odlet je z Prahy - Václav Havel letiště, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Oslo Arpt, Oslo, Norsko a příletem na Ft Lauderdale Hollywood Intl Arpt, Ft Lauderdale, USA. Zpáteční let z Fort Lauderdale vede k mezipřistání na letiště Copenhagen Arpt, Kodaň, Dánsko s příletem zpět do Prahy.

Tip: Nevybrali jste si tarif z naší rozsáhlé aktuální nabídky tipů na levné letenky do USA? Linka na levné letenky do Fort Lauderdale - Hollywood z Prahy může být ideální alternativou. Upozorňujeme na možné delší mezipřistání u letu. Pro rezervaci je ptořeba si pospíšit.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.