Norwegian Air - USA - levné letenky Fort Lauderdale - Hollywood z Prahy 13.335,- kč

Levné letenky do USA pro všechny, kteří chtějí letět z Prahy se nyní dají řešit zajímavým spojem v tarifu letecké společnosti Norwegian Air. Zpáteční levné letenky Fort Lauderdale - Hoollywood jsou k dostání za cenu 13.335,- kč s taxami a poplatky. V ceně je započtena i zpáteční letenka z Fort Lauderdale - Hoollywood do Prahy.

Nenechte se zmást, nejedná se o ráj a mekku vyhlášených filmařů a nejslavnějších herců - Hollywood v Kalifornii, nýbrž o Fort Lauderdale - Hollywood, což je mezinárodní letiště. Fort Lauderdale je floridské město ležící v blízkosti města Hollywood. Termíny nemusíme dlouze rozepisovat, pač levné letenky Fort Lauderdale - Hollywood si objednáte jen na následující měsíc (prosinec).

Popis letu do USA s Norwegian Air: Jak se letí? Odlet je z Prahy - Václav Havel letiště, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Oslo Arpt, Oslo, Norsko a příletem na Ft Lauderdale Hollywood Intl Arpt, Ft Lauderdale, USA. Zpáteční let z Fort Lauderdale vede k mezipřistání na letiště Copenhagen Arpt, Kodaň, Dánsko s příletem zpět do Prahy.

Tip: Nevybrali jste si tarif z naší rozsáhlé aktuální nabídky tipů na levné letenky do USA? Linka na levné letenky do Fort Lauderdale - Hollywood z Prahy může být ideální alternativou. Upozorňujeme na možné delší mezipřistání u letu. Pro rezervaci je ptořeba si pospíšit.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.