Norwegian Air Shuttle - Thajsko - letenky do Bangkoku od 9.150,- kč

Jak na levné letenky do Thajska? Zajímavý lowcost nám nyní nabízí také norská nízkonákladová aerolinka Norwegian Air Shuttle. Za cenu od 9.150,- kč s taxami i poplatky si teď objednáme zpáteční levné letenky do thajského Bangkoku. Jedná se o zpáteční levné lety do Bangkoku v přímém letu ze Stockholmu se stejným návratem.

K usnadnění výběru levné letenky do Thajska (Bangkok) v tarifu tohoto norského leteckého přepravce je připraven kalendář. Tam najdete volné levné letenky na období od dneška až do 27. listopadu. Upozornění: ceny jsou pro konkrétní dny různé. Pod každým datem je ovšem uvedena cena, takže budete dokonale v obraze, kolik letenka stojí v určitý den.

Popis tarifu: jde o lowcost (přímý spoj) - platba CC. Odlétá se z letiště Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Přímý let Stockholm - Bangkok má délku trvání letu 10 hodin a 17 minut. Zpáteční let trvá o cca 45 minut déle.

Tip: Vyplatí se letenky do Bangkoku z tohoto skandinávského města? Neberte jako překážku let ze Stockholmu! Zpáteční letenky Praha - Stockholm jsou v nabídce již od 2.390,- kč. najdete je na tomto odkaze.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.