Norwegian Air Shuttle - Thajsko - letenky do Bangkoku od 9.150,- kč

Jak na levné letenky do Thajska? Zajímavý lowcost nám nyní nabízí také norská nízkonákladová aerolinka Norwegian Air Shuttle. Za cenu od 9.150,- kč s taxami i poplatky si teď objednáme zpáteční levné letenky do thajského Bangkoku. Jedná se o zpáteční levné lety do Bangkoku v přímém letu ze Stockholmu se stejným návratem.

K usnadnění výběru levné letenky do Thajska (Bangkok) v tarifu tohoto norského leteckého přepravce je připraven kalendář. Tam najdete volné levné letenky na období od dneška až do 27. listopadu. Upozornění: ceny jsou pro konkrétní dny různé. Pod každým datem je ovšem uvedena cena, takže budete dokonale v obraze, kolik letenka stojí v určitý den.

Popis tarifu: jde o lowcost (přímý spoj) - platba CC. Odlétá se z letiště Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Přímý let Stockholm - Bangkok má délku trvání letu 10 hodin a 17 minut. Zpáteční let trvá o cca 45 minut déle.

Tip: Vyplatí se letenky do Bangkoku z tohoto skandinávského města? Neberte jako překážku let ze Stockholmu! Zpáteční letenky Praha - Stockholm jsou v nabídce již od 2.390,- kč. najdete je na tomto odkaze.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.