Norwegian Air Shuttle - Španělsko - Kanáry - levné letenky Tenerife 3.830,- kč

Hurá! Jsou tu opět letenky na Kanárské ostrovy! A jak jinak, než ve slevě! Toužíte li levně k pobřeží Afriky, využíjte nabídku akční letenky na Kanárské ostrovy od norské letecké společnosti Norwegian Air Shuttle za cenu 3.830,- kč včetně tax a poplatků. Levné letenky jsou směřovány na španělský ostrov Tenerife, největší ze sedmi kanárských ostrovů s odletem i návratem z německého Mnichova.

Jak si rezervovat levné letenky na Tenerife? Velmi snadno! Klikněte na odkaz pro rezervaci akční letenky ve spodní části této zprávy. Zobrazí se vám kalendář s volnými levnými letenkami na období od 2. listopadu do 25. února 2014. Cestovatele, kteří by váhali nad rezervací levné letenky Tenerife na toto období informujeme, že teploty se na Kanárech pohybují od listopadu do dubna kolem 21 stupňů celsia.

Informace k akčním letům na Kanárské ostrovy v režii aerolinek Norwegian Air Shuttle: odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo, přímým letem na letiště Reina Sofia Arpt, Tenerife, Španělsko. Let Norwegian Air Shuttle z Mnichova na Mallorcu trvá 5 hodin a 15 minut, zpáteční let je delší o 17 minut.

Rezervace levné letenky Tenerife - Kanárské ostrovy (Španělsko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.