Norwegian Air Shuttle - Španělsko - Kanáry - levné letenky Tenerife 3.830,- kč

Hurá! Jsou tu opět letenky na Kanárské ostrovy! A jak jinak, než ve slevě! Toužíte li levně k pobřeží Afriky, využíjte nabídku akční letenky na Kanárské ostrovy od norské letecké společnosti Norwegian Air Shuttle za cenu 3.830,- kč včetně tax a poplatků. Levné letenky jsou směřovány na španělský ostrov Tenerife, největší ze sedmi kanárských ostrovů s odletem i návratem z německého Mnichova.

Jak si rezervovat levné letenky na Tenerife? Velmi snadno! Klikněte na odkaz pro rezervaci akční letenky ve spodní části této zprávy. Zobrazí se vám kalendář s volnými levnými letenkami na období od 2. listopadu do 25. února 2014. Cestovatele, kteří by váhali nad rezervací levné letenky Tenerife na toto období informujeme, že teploty se na Kanárech pohybují od listopadu do dubna kolem 21 stupňů celsia.

Informace k akčním letům na Kanárské ostrovy v režii aerolinek Norwegian Air Shuttle: odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo, přímým letem na letiště Reina Sofia Arpt, Tenerife, Španělsko. Let Norwegian Air Shuttle z Mnichova na Mallorcu trvá 5 hodin a 15 minut, zpáteční let je delší o 17 minut.

Rezervace levné letenky Tenerife - Kanárské ostrovy (Španělsko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety