Norwegian Air Shuttle - Španělsko - Kanáry - levné letenky Tenerife 3.830,- kč

Hurá! Jsou tu opět letenky na Kanárské ostrovy! A jak jinak, než ve slevě! Toužíte li levně k pobřeží Afriky, využíjte nabídku akční letenky na Kanárské ostrovy od norské letecké společnosti Norwegian Air Shuttle za cenu 3.830,- kč včetně tax a poplatků. Levné letenky jsou směřovány na španělský ostrov Tenerife, největší ze sedmi kanárských ostrovů s odletem i návratem z německého Mnichova.

Jak si rezervovat levné letenky na Tenerife? Velmi snadno! Klikněte na odkaz pro rezervaci akční letenky ve spodní části této zprávy. Zobrazí se vám kalendář s volnými levnými letenkami na období od 2. listopadu do 25. února 2014. Cestovatele, kteří by váhali nad rezervací levné letenky Tenerife na toto období informujeme, že teploty se na Kanárech pohybují od listopadu do dubna kolem 21 stupňů celsia.

Informace k akčním letům na Kanárské ostrovy v režii aerolinek Norwegian Air Shuttle: odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo, přímým letem na letiště Reina Sofia Arpt, Tenerife, Španělsko. Let Norwegian Air Shuttle z Mnichova na Mallorcu trvá 5 hodin a 15 minut, zpáteční let je delší o 17 minut.

Rezervace levné letenky Tenerife - Kanárské ostrovy (Španělsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.