Norwegian Air - Finsko - levné letenky Helsinky z Prahy 2.590,- kč

Pokračujeme v dnešních exkluzivních nabídkách na levné letenky. Tentokrát si přijdou na své cestovatelé chystající se navštívit Finsko. Mezi akčními letenkami se nám objevuje tarif norského lowcost leteckého přepravce Norwegian Air Shuttle na zpáteční levné letenky Helsinky s odlety i návraty z matičky Prahy. Cena za letenky Praha - Helsinky je od 2.590,- kč s taxami i poplatky.

Pojďme samozřejmě k tomu co vás zajímá nejvíce. Jsou to termíny a celkové období po které je možné objednat tyto levné letenky. Klikněte ve spodní části této zprávy na odkaz pro rezervaci, ukáže se vám kalendář zobrazující levné letenky do Helsinek na období od září do poloviny října. Zbytek letenek je momentálně vyprodán.

Info k nízkonákladovým letům: zvolíte-li tyto levné letenky do Finska, poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Helsinki Arpt, Helsinky, Finsko. Přímý nízkonákladový let Praha - Helsinky trvá 2 hodiny a 25 minut, stejně jako let zpáteční.

Tip: nejlevnější letenky Helsinky z Prahy seženete aktuálně na září. Přesné zobrazení cen v kalendáři je u každého data individuální. Klikněte a zaknihujte levné letenky do Finska, dokud jsou ještě k dispozici za akční ceny.

Online rezervace levné letenky Helsinky (Finsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.