Norwegian Air - Finsko - levné letenky Helsinky z Prahy 2.590,- kč

Pokračujeme v dnešních exkluzivních nabídkách na levné letenky. Tentokrát si přijdou na své cestovatelé chystající se navštívit Finsko. Mezi akčními letenkami se nám objevuje tarif norského lowcost leteckého přepravce Norwegian Air Shuttle na zpáteční levné letenky Helsinky s odlety i návraty z matičky Prahy. Cena za letenky Praha - Helsinky je od 2.590,- kč s taxami i poplatky.

Pojďme samozřejmě k tomu co vás zajímá nejvíce. Jsou to termíny a celkové období po které je možné objednat tyto levné letenky. Klikněte ve spodní části této zprávy na odkaz pro rezervaci, ukáže se vám kalendář zobrazující levné letenky do Helsinek na období od září do poloviny října. Zbytek letenek je momentálně vyprodán.

Info k nízkonákladovým letům: zvolíte-li tyto levné letenky do Finska, poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Helsinki Arpt, Helsinky, Finsko. Přímý nízkonákladový let Praha - Helsinky trvá 2 hodiny a 25 minut, stejně jako let zpáteční.

Tip: nejlevnější letenky Helsinky z Prahy seženete aktuálně na září. Přesné zobrazení cen v kalendáři je u každého data individuální. Klikněte a zaknihujte levné letenky do Finska, dokud jsou ještě k dispozici za akční ceny.

Online rezervace levné letenky Helsinky (Finsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.