Niki Luftfahrt - Rusko - levné letenky Moskva z Vídně 4.905,- kč

Nesedí-li vám akčně se tvářící, ale ve skutečnosti předražené aktuální letenky do Moskvy z Prahy od Aeroflotu za 9.690,- kč, můžete zvolit nízkonákladové letenky Moskva s odletem z Vídně za cenu 4.905,- kč. Cena obsahuje let tam i zpět včetně všech tax a poplatků. Na starosti jej má lowcost aerolinka Niki Luftfahrt.

Mrkneme tedy na akci podrobněji. Na výběr se nám narýsovala poměrně rozsáhlá nabídka levných letenek do Moskvy s možnými odlety od 26. listopadu do  17. dubna a návraty od 1. prosince až do 25. září 2014. Volné zpáteční levné letenky Moskva z Vídně od Niki Luftfahrt si zabookujete přes online kalendář, kde vidíte aktuální stav (klik na odkaz pro rezervaci levné letenky).

Informace k tarifu: Kdo se už na poli levných letenek trošičku vyzná, tuší, že nízkonákladové lety rovná se lety nejen levné, ale také přímé. Nejinak tomu bude u lowcost akce na levné letenky do Ruska z Vídně. Odlétá se z letiště Vídeň / Vienna Intl.(VIE), Rakousko, s příletem na letiště Moskva / Domodedovo(DME), Rusko. Stejnou trasu absolvujete také u zpátečního letu z Moskvy do Vídně.

Tip: Přehled veškerých zveřejněných nabídek na Rusko získáte pod odkazem levné letenky Rusko. Individuální požadavky jsme schopni řešit i přes náš facebook, či diskusní fórum. Neváhejte a zaknihujte si včas levné letenky do Moskvy z nedaleké Vídně, je to určitě lepší varianta, než teď letět do Moskvy z Prahy za cca jednou tolik.

- online rezervace levné letenky Moskva - Rusko 4.905,- kč (z Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.