Niki Luftfahrt - Rusko - levné letenky Moskva z Vídně 4.905,- kč

Nesedí-li vám akčně se tvářící, ale ve skutečnosti předražené aktuální letenky do Moskvy z Prahy od Aeroflotu za 9.690,- kč, můžete zvolit nízkonákladové letenky Moskva s odletem z Vídně za cenu 4.905,- kč. Cena obsahuje let tam i zpět včetně všech tax a poplatků. Na starosti jej má lowcost aerolinka Niki Luftfahrt.

Mrkneme tedy na akci podrobněji. Na výběr se nám narýsovala poměrně rozsáhlá nabídka levných letenek do Moskvy s možnými odlety od 26. listopadu do  17. dubna a návraty od 1. prosince až do 25. září 2014. Volné zpáteční levné letenky Moskva z Vídně od Niki Luftfahrt si zabookujete přes online kalendář, kde vidíte aktuální stav (klik na odkaz pro rezervaci levné letenky).

Informace k tarifu: Kdo se už na poli levných letenek trošičku vyzná, tuší, že nízkonákladové lety rovná se lety nejen levné, ale také přímé. Nejinak tomu bude u lowcost akce na levné letenky do Ruska z Vídně. Odlétá se z letiště Vídeň / Vienna Intl.(VIE), Rakousko, s příletem na letiště Moskva / Domodedovo(DME), Rusko. Stejnou trasu absolvujete také u zpátečního letu z Moskvy do Vídně.

Tip: Přehled veškerých zveřejněných nabídek na Rusko získáte pod odkazem levné letenky Rusko. Individuální požadavky jsme schopni řešit i přes náš facebook, či diskusní fórum. Neváhejte a zaknihujte si včas levné letenky do Moskvy z nedaleké Vídně, je to určitě lepší varianta, než teď letět do Moskvy z Prahy za cca jednou tolik.

- online rezervace levné letenky Moskva - Rusko 4.905,- kč (z Vídně)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.