Niki Luftfahrt ⇆ Francie - levné letenky Nice z Vídně (a zpět) 2.390,-

akce letenky Nice - Provence - FrancieZaleťte si levně k Azurovému pobřeží Středozemního moře. Ideální podmínky pro zpáteční let z Vídně do Provence teď nastolila německá nízkonákladovka Niki Luftfahrt. Letenky do Nice z rakouské metropole koupíte už za 2.390,- kč včetně poplatků a zpátečního letu, což je za poslední rok nejnižší cena!

Dostupnost: Odmítáte kategoricky lowcost spoje? Je to velká chyba! Připravili byste se například o levné letenky do Nice z rakouské metropole od 13. října, takže cestovat za těchto podmínek se dá už za 14 dní až do 21. března 2016, kdy je poslední termín návratu z Nice zpět do Vídně. Prodej probíhá až do ukončení akce.

Přímá linka do Francie Vídeň - Nice trvá hodinu a třičtvrtě, zpáteční je kratší o 10 minut. Přilétá se na Nice Cote D Azur Arp... (NCE) Provence (Francie). V ceně levné letenky je i přeprava příručního zavazadla (do 10 kg), do podpalubí za příplatek.

Tyto akce vesměs pramení ze stáje Niki, potažmo Air Berlin, pod které Niki Luftfahrt spadá. Objevují se jednou až dvakrát do roka, takže kdo nyní zaváhá, zůstává doma. Letět ze sousedního státu do Nice se vyplatí, do Vídně máme mnoho variant dopravy za pár kaček.

⇆ Nice - Francie (z Vídně) 2.390,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.