Nepál - levné letenky Kathmandu 10.469,- kč

Jsou tady další levné letenky do Kathmandu v Nepálu od Turkish Airlines a tentokrát ještě levněji než posledně! Poslední tip z 15. května nám umožňoval objednat si zpáteční levné letenky do Nepálu s odletem z Paříže za cenu kolem 13 tisíc kč. Dnes vám doporučujeme levné letenky do Kathmandu s odletem z nyní výborně dostupného tureckého Istanbulu za cenu 10.469,- kč i s poplatky! (zpáteční letenky).

Letět s tureckými aerolinkami Turkish Airlines vždy zaručuje lety na úrovni, pakliže to spojíte s výhodnou cenou, není co řešit! Objednávat letenky do Kathmandu bohužel nejde z kalendáře, takže se musíme spokojit s konkrétními termíny v září, říjnu a listopadu, nebo daty v přístím roce na březen a duben. Pro lety do Istanbulu můžete využít buď akční lety do Istanbulu z Prahy za 4.440,- kč, nebo akční lety do Istanbulu z Vídně za senzačních 2.270,- kč i s poplatky.

Alternativa: vyhovují vám termíny, ale i přesto se vám nechce letět k odletu do Istanbulu? Tak leťte přímo z Prahy! Za cenu 16.870,- kč si od Turkish Airlines můžete zaknihovat levné letenky do Nepálu také z Prahy. Všechny uvedené letenky jsou zpáteční. Letenky je potřeba objednávat neprodleně! Klikem na daný měsíc vám vyjedou levné letenky.

- rezervace levné letenky do Kathmandu 10.469,- kč (odlety z Istanbulu)

září, říjen, listopad, březen 2014, duben 2014

- rezervace levné letenky do Kathmandu 16.870,- kč (odlety z Prahy)

září, říjen, listopad, březen 2014, duben 2014

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.