Nejzáhadnější kout planety ↔ letenky na Velikonoční ostrov 17.311,- kč

Svět je o poznání! Cestujte s námi po celém světě za "bakšiš" na místa, která mnozí znají jen z vyprávění! Místo opředené mnoha pověstmi, nejodlehlejší a nejzáhadnější kout planety - Velikonoční ostrov má nyní výhodný spoj z Německa. Spolupráce leteckých dopravců Lan Airlines a TAM Airlines vyústila v levné letenky na Velikonoční ostrov za bezva cenu 17.311,- kč, protože za 10 tisíc korun letenky na Easter Island (Velikonoční ostrov) nekoupíte.

Dostupnost: Jak už jistojistě dobře tušíte, letenky na Velikonoční ostrov patří mezi to nejdrahší. Koupit výhodné lety na ostrov spadající pod správu Chile z Evropy jsou doslova raritou. Cestovní období umožňuje bookovat levné letenky na Velikonoční ostrov v měsících květen až červen. Příkladový termín jsme už vyhledali za vás a vložili pod odkaz "rezervace" na konci letenkového tipu. Délka pobytu na Easter Island je max. 90 dní a pro vstup do země není potřeba vízum. Prodej do stažení z nabídky.

Info k letu na Easter Island: Lety startují s Lan Airlines z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo, poté na Arturo Merino Benitez, Santiago, Chile a dále do Mataveri Intl Arpt, Easter Island, Chile (možný palivový stop v Madridu). Zpátky z Velikonočního ostrova poletíte na letiště Arturo Merino Benitez, Santiago, Chile, dále na Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie (tento let již na palubě TAM Airlines) k finálnímu příletu zpět do Frankfurtu.

Tip: Již včera se někteří pisálci zmínili o tomto tarifu s výhodnými letenkami na Velikonoční ostrov, ovšem promovali ho za o dvanáct stovek vyšší cenu. Pod naším linkem tyto raritní letenky pořídíte za 17.311,- kč. Je to jedinečná příležitost pro cestu na takto vzrušující místo, nenechte si ji uniknout mezi prsty.

↔ Velikonoční ostrov - Polynésie z Frankfurtu 17.311,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.