Nejlevnější zpáteční letenky Praha - New York (USA) - 2.745,- (10.950,- s poplatky)

Levné letenky New York Letecká společnost Iberia nyní připravila akční letenky do Ameriky. Letenky jsou zpáteční a pakliže potřebujete letět přímo z ČR, je nejlevnější varianta si objednat levné letenky Iberia Praha - New York (USA).

Nejlevnější zpáteční letenky  Praha - New York (USA) můžete nyní zakoupit za akční cenu 2.745,- (10.950,- s poplatky) částečně ještě na Březen, ale také na Duben a Květen. Odlet je z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká republika, mezipřistání (2 hodiny a 55 minut) Madrid, Španělsko a přilet je na letiště John F. Kennedy Intl, New York, Spojené státy. Při zpátečním letu z New Yorku do Prahy je doba mezipřistání 4 hodiny a 30 minut.

Rezervace levné letenky do New Yorku

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.