Nejlevnější zpáteční letenky Praha - New York (USA) - 2.745,- (10.950,- s poplatky)

Levné letenky New York Letecká společnost Iberia nyní připravila akční letenky do Ameriky. Letenky jsou zpáteční a pakliže potřebujete letět přímo z ČR, je nejlevnější varianta si objednat levné letenky Iberia Praha - New York (USA).

Nejlevnější zpáteční letenky  Praha - New York (USA) můžete nyní zakoupit za akční cenu 2.745,- (10.950,- s poplatky) částečně ještě na Březen, ale také na Duben a Květen. Odlet je z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká republika, mezipřistání (2 hodiny a 55 minut) Madrid, Španělsko a přilet je na letiště John F. Kennedy Intl, New York, Spojené státy. Při zpátečním letu z New Yorku do Prahy je doba mezipřistání 4 hodiny a 30 minut.

Rezervace levné letenky do New Yorku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.