MEGAHIT - Iberia - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro 6.142,- kč

***Doplněn přípojový let Praha - Malaga - Paříž***

Jednou za čas se na poli levných letenek objeví šance letět za takové peníze, které se vám budou zdát doslova neuveřitelné. Je to díky chybným tarifům, které než aerolinky stihnou opravit, uloví nemalá řádka cestovatelů. Peckou měsíce března se stává chybný spoj na levné letenky do Brazílie s cenou a teď se podržte 6.142,- kč včetně zpátečního letu, tax a poplatků!

Řekli byste, že takto levné letenky musí oslovit každého? Nízkou cenou bezesporu ano, avšak jako šité na míru jsou pro zájemce chtějíc letět do Rio de Janeiro s požadavkem procestovat toho co nejvíce. Odlety do Ria jsou totiž ze španělského přístavního města Malaga s návratem do Paříže. Buďte si jisti, že v tuto chvíli vám výhodnější open jaw letenky nenabídneme.

V případě takto levné letenky do Rio de Janeiro bychom se mohli odprostit od toho, že linka spadá pod ne příliš oblíbeného španělského leteckého přepravce Iberia, navíc jsou tu i další nepřehlédnutelná pozitiva. Nejedná se totiž o ojedinělý vybraný termínek, nýbrž o letenky s výběrem přímo z kalendáře. Nabízí se rozmezí od 4. dubna až do 27. června 2014 (odkaz na kalendář na konci článku).

Mrkněte také na bližší informace k letu s Iberia do Brazílie. Linka je velmi pohodová. Odlétá se z letiště Malaga Arpt, Malaga, Španělsko s krátkým mezipřistáním na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko, odtud již do Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Stejná zastávka vás čeká na zpáteční cestě, přílet už je ovšem směřován na letiště Orly Arpt, Paříž, Francie.

Tip: Tento tip na levné letenky do Brazílie je zatím největší peckou letošního roku, doporučujeme ji však zkušeným cestovatelům. Rozhodnou-li se pro tento let i ti méně zkušenější, napovíme vám, že dopravit se do Malagy i z Paříže není nic cenově náročného. Poradit jak na to vám můžeme na našem facebooku, stačí napsat. K dispozici pouze dostažení z nabídky, nečekejte s rezervací ani minutu! Pro jiné varianty navštivte odkaz "přehled levných letenek do Brazílie".

↔ Rio de Janeiro - Brazílie 6.142,- kč rezervace

↔ Rio de Janeiro - Brazílie - přehled všech tipů zde

↔ Malaga - Španělsko z Prahy 4.988,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.