MEGAHIT - Iberia - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro 6.142,- kč

***Doplněn přípojový let Praha - Malaga - Paříž***

Jednou za čas se na poli levných letenek objeví šance letět za takové peníze, které se vám budou zdát doslova neuveřitelné. Je to díky chybným tarifům, které než aerolinky stihnou opravit, uloví nemalá řádka cestovatelů. Peckou měsíce března se stává chybný spoj na levné letenky do Brazílie s cenou a teď se podržte 6.142,- kč včetně zpátečního letu, tax a poplatků!

Řekli byste, že takto levné letenky musí oslovit každého? Nízkou cenou bezesporu ano, avšak jako šité na míru jsou pro zájemce chtějíc letět do Rio de Janeiro s požadavkem procestovat toho co nejvíce. Odlety do Ria jsou totiž ze španělského přístavního města Malaga s návratem do Paříže. Buďte si jisti, že v tuto chvíli vám výhodnější open jaw letenky nenabídneme.

V případě takto levné letenky do Rio de Janeiro bychom se mohli odprostit od toho, že linka spadá pod ne příliš oblíbeného španělského leteckého přepravce Iberia, navíc jsou tu i další nepřehlédnutelná pozitiva. Nejedná se totiž o ojedinělý vybraný termínek, nýbrž o letenky s výběrem přímo z kalendáře. Nabízí se rozmezí od 4. dubna až do 27. června 2014 (odkaz na kalendář na konci článku).

Mrkněte také na bližší informace k letu s Iberia do Brazílie. Linka je velmi pohodová. Odlétá se z letiště Malaga Arpt, Malaga, Španělsko s krátkým mezipřistáním na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko, odtud již do Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Stejná zastávka vás čeká na zpáteční cestě, přílet už je ovšem směřován na letiště Orly Arpt, Paříž, Francie.

Tip: Tento tip na levné letenky do Brazílie je zatím největší peckou letošního roku, doporučujeme ji však zkušeným cestovatelům. Rozhodnou-li se pro tento let i ti méně zkušenější, napovíme vám, že dopravit se do Malagy i z Paříže není nic cenově náročného. Poradit jak na to vám můžeme na našem facebooku, stačí napsat. K dispozici pouze dostažení z nabídky, nečekejte s rezervací ani minutu! Pro jiné varianty navštivte odkaz "přehled levných letenek do Brazílie".

↔ Rio de Janeiro - Brazílie 6.142,- kč rezervace

↔ Rio de Janeiro - Brazílie - přehled všech tipů zde

↔ Malaga - Španělsko z Prahy 4.988,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.