MEGA AKCE ! USA ↔ levné letenky do New Yorku 7.199,- kč

Nejlevnější zaoceánské lety současné doby přináší dopravce Virgin Atlantic Airways. Levné letenky do New Yorku jsou pro vás k dispozici již za 7.199,- kč. Tyto letenky spadají pod linku Basilej - New York Manchester. Do Basileje, stejně tak jako do Ženevy teď pořídíte jednosměrnou letenku z Prahy za pár stovek.

O Ženevě se zmiňujeme proto, že z tohoto města jsou nyní druhé nejlevnější letenky do New Yorku s cenou 7.218,- kč. Švýcarský odletový trojlístek doplňujeme o let do New Yorku ze Ženevy. Tento spoj koupíte za 7.563,- kč i s poplatky. Všechny návraty směřují do britského Manchesteru.

Švýcarská města nejsou v této době zdaleka jediným výhodným spojem. Za cenu 7.422,- kč máte levné letenky New York a to dokonce s výběrem volného místa z online kalendáře! Za stejnou cenu se dají pořídit také letenky do New Yorku s návratem do Skotska a to na trase Varšava - New York - Edinburgh.

Neostrouhají ani ti, kteří by chtěli levné letenky do USA z matičky Prahy. Tyto letenky do New Yorku z Prahy s návratem do Manchesteru si rezervujete z kalendáře za 9.666,- kč s taxami i poplatky.

Tip: Zdají se vám tarify složité? Nenechte se zmást! Na první pohled se tak může zdát, ale po bližším prostudování konkrétních informací zjístíte, že to není pravda. Jak se dopravit do určného místa pro odlet, nebo dopravu zpět po příletu vám rádi individuálníme poradíme v naší facebookové poradně. Na rezervaci levné letenky máte čas už jen pouze do zítra !

ze Švýcarska:

↔ letenky Basilej - New York - Manchester 7.199,- kč rezervace

↔ letenky Ženeva - New York - Manchester 7.218,- kč rezervace

↔ letenky Curych - New York - Manchester 7.563,- kč rezervace

z Polska:

↔ letenky Varšava - New York - Manchester 7.422,- kč kalendář

↔ letenky Varšava - New York - Edinburgh 7.422,- kč kalendář

z Prahy:

↔ letenky Praha - New York - Manchester 9.666,- kč kalendář

Letecké společnosti