Maledivy - levné letenky Male z Prahy 16.598,- kč

Spolupráce předních aerolinek Emirates Airlines a China Eastern Airlines přináší ovoce! Vybíráte cestu do exotiky s odletem z Prahy a nejede přesto vlak? Pouvažujte nad kombinovaným akčním tarifem dvou zmíněných leteckých společností, který přichází ve výprodeji za výprodejní cenu.

Představujeme levné letenky na Maledivy se startem z letiště Praha za cenu 16.598,- kč. Ta obsahuje již všechny taxy a poplatky. V ceně máte také zpáteční letenku! Jedná se tedy o spoj Praha - Male s následnou zpáteční cestou Male - Praha.

Jak rezervovat levné letenky do Male? Mnozí z vás stále tápou jak takto levné letenky objednávat. Je to prosté vždy na konci článku najdete příkladový odkaz, nebo celý kalendář, což je i tento případ. Protože jde ale o výprodej, je volných letenek minimum. Jedná se o období 25. únor až 17. březen.

Popis akčních letů do Male: Start z letiště Praha přes Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty, následně se pokračuje na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. To vše s Emirates. K finálnímu příletu letíte s China Eastern Airlines na letiště Male Intl Arpt, Male, Maledivy.

Tip: Tyto levné letenky obsahují delší mezipřistání. Svojí již tak zajímavou cestu si tak můžete okořenit o několikadenní návštěvu Srí Lanky a jednodenní dechberoucího Dubaje. Dobrodruzí tedy mají zelenou, ale pospěšte si, termíny s levnými letenkami na Maledivy už skoro nejsou.

Male - Maledivy z Prahy 16.598,- kč rezervace

Oblíbené lety