Maledivy - levné letenky Male z Prahy 16.598,- kč

Spolupráce předních aerolinek Emirates Airlines a China Eastern Airlines přináší ovoce! Vybíráte cestu do exotiky s odletem z Prahy a nejede přesto vlak? Pouvažujte nad kombinovaným akčním tarifem dvou zmíněných leteckých společností, který přichází ve výprodeji za výprodejní cenu.

Představujeme levné letenky na Maledivy se startem z letiště Praha za cenu 16.598,- kč. Ta obsahuje již všechny taxy a poplatky. V ceně máte také zpáteční letenku! Jedná se tedy o spoj Praha - Male s následnou zpáteční cestou Male - Praha.

Jak rezervovat levné letenky do Male? Mnozí z vás stále tápou jak takto levné letenky objednávat. Je to prosté vždy na konci článku najdete příkladový odkaz, nebo celý kalendář, což je i tento případ. Protože jde ale o výprodej, je volných letenek minimum. Jedná se o období 25. únor až 17. březen.

Popis akčních letů do Male: Start z letiště Praha přes Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty, následně se pokračuje na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. To vše s Emirates. K finálnímu příletu letíte s China Eastern Airlines na letiště Male Intl Arpt, Male, Maledivy.

Tip: Tyto levné letenky obsahují delší mezipřistání. Svojí již tak zajímavou cestu si tak můžete okořenit o několikadenní návštěvu Srí Lanky a jednodenní dechberoucího Dubaje. Dobrodruzí tedy mají zelenou, ale pospěšte si, termíny s levnými letenkami na Maledivy už skoro nejsou.

Male - Maledivy z Prahy 16.598,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.