Malaysia Airlines - Nový Zéland - levné letenky do Aucklandu 22.400,- kč

Nároční cestovatelé se nyní můžou očkem poohlédnout po akci malajského leteckého přepravce Malaysia Airlines, který nám umožňuje objednávat levné letenky na Nový Zéland. S odlety i návraty z irského Dublinu se nabízí levné letenky do Aucklandu, největší město na Novém Zélandu s cenou 22.400,- kč s poplatky za zpáteční letenky.

Vybírat akční letenky do Aucklandu můžete z letového kalendáře, kde jasně vidíte aktuálně volné letenky. V této době se nám nabízí termíny v období od října do prosince. Z toho na říjen a listopad je skutečně dostatečný výběr volných letenek. Prosinec už je téměř vyprodán. Klikem na odkaz níže si můžete vybrat levné letenky.

Popis letové trasy na Nový Zéland na křídlech Malaysia Airlines - poletíte z letiště Dublin Arpt, Dublin, Irsko s dvěma kratšími mezipřistáními na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a druhým na Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Přílet je na Auckland Arpt, Auckland, Nový Zéland. Zpáteční let obsahuje stejnou trasu.

Tip: zvýhodněné, akční, nebo i další levné letenky na Nový Zéland (Auckland) nejsou v nabídce příliš často, je tedy na vás, zda li zvolíte tento tarif, nebo si ještě počkáte na jiny. V případě potřeby doporučení individuálního letu za lepší peníze nám napište na facebook, rádi vám poradíme i případně jiné možnosti.

Online rezervace levné letenky Auckland (Nový Zéland)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.