Malaysia Airlines - Nový Zéland - levné letenky do Aucklandu 22.400,- kč

Nároční cestovatelé se nyní můžou očkem poohlédnout po akci malajského leteckého přepravce Malaysia Airlines, který nám umožňuje objednávat levné letenky na Nový Zéland. S odlety i návraty z irského Dublinu se nabízí levné letenky do Aucklandu, největší město na Novém Zélandu s cenou 22.400,- kč s poplatky za zpáteční letenky.

Vybírat akční letenky do Aucklandu můžete z letového kalendáře, kde jasně vidíte aktuálně volné letenky. V této době se nám nabízí termíny v období od října do prosince. Z toho na říjen a listopad je skutečně dostatečný výběr volných letenek. Prosinec už je téměř vyprodán. Klikem na odkaz níže si můžete vybrat levné letenky.

Popis letové trasy na Nový Zéland na křídlech Malaysia Airlines - poletíte z letiště Dublin Arpt, Dublin, Irsko s dvěma kratšími mezipřistáními na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a druhým na Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Přílet je na Auckland Arpt, Auckland, Nový Zéland. Zpáteční let obsahuje stejnou trasu.

Tip: zvýhodněné, akční, nebo i další levné letenky na Nový Zéland (Auckland) nejsou v nabídce příliš často, je tedy na vás, zda li zvolíte tento tarif, nebo si ještě počkáte na jiny. V případě potřeby doporučení individuálního letu za lepší peníze nám napište na facebook, rádi vám poradíme i případně jiné možnosti.

Online rezervace levné letenky Auckland (Nový Zéland)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.