Luxair ⇆ Lucembursko - levné letenky Lucemburk z Vídně 2.226,- kč

Bouráme mantinely a mýty o drahém cestování letadlem! Vydejte se například za bohatou historií Lucemburska! Premiérově totiž představujeme také levné letenky Lucembursko. Ať už z nedaleké Vídně nebo Mnichova lze podniknout výhodné lety do Lucemburku, hlavního města Lucemburska. Naplánujte si prázdninový výlet s leteckou společností Luxair, zpáteční letenka teď výjde ve výprodeji na pouhých 2.226,- kč za let tam i zpět včetně poplatků a tax.

Dostupnost: Stěžejní informace je, že pouze dnes máte šanci na dosažení letenky do Lucemburska za takovou cenu, poté už cena poputuje nahoru. Kdy se dá tedy vlastně letět? Na konci článku najdete ukázku na červenec 2015, není to ale zdaleka jediný měsíc. Rezervace provádějte nejpozději do 30. listopadu na termíny od 5. ledna do 31. října 2015. Jiné datum, než je v ukázce, si musíte vyhledat přes náš vyhledávač levných letenek.

Zajímá vás bližší specifikace zvýhodněného letu do Lucemburska? Tady je. Odlétá se z letiště ve Vídni nebo Mnichově (dle zvoleného tarifu) s lucemburskými aeroliniemi Luxair a letí se přimým letem na letiště Lucemburk (LUX) - Lucembursko. Let trvá hodinu a 45 minut. Zpáteční let probíhá za identických podmínek.

Tip: Mihla se vám v hlavě myšlenka, proč vám ve zdejších "regálech" s tipy na výhodné cestování letadlem, nabízíme zrovna letenky do Lucemburku? Odpověď je nasnadě, je to nejen díky ceně, která je v této akci oproti normálu ponížena asi o dva a půl tisíce kč, ale taky díky vyjímečnosti dané lokality. Malá zemička mezi Belgií, Německem a Francií má své nezaměnitelné kouzlo. Zaleťte si zalevno a přesvědčte se sami na vlastní kůži.

⇆ Lucemburk - Lucembursko (z Vídně) 2.226,- kč rezervace

⇆ Lucemburk - Lucembursko (z Mnichova) 2.222,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.