Lufthansa - USA - levné letenky San Francisco z Prahy 14.970,- kč

Ne každému vyhovují levné letenky do USA s odletem nebo příletem do evropských metropolí. Přesně pro ty z vás, kteří byste raději letěli z Prahy, tady máme akcičku v cz systému neměcké aerolinky Lufthansa na levné letenky do Kalifornie. Přesněji řečeno zpáteční levné letenky San Francisco s odletem z Prahy za 14.970,- kč s taxami, poplatky a zpáteční letenkou v ceně!

Dostupnost: pro snadnější výběr je pro vás připraven kalendář a v něm akční letenky. Kalendář sice obsahuje velké časově rozpětí, ale v něm bohužel minimum letenek. V tuto chvíli jsou k dispozici levné letenky San Francisco na termíny od 26. listopadu až do 2. března. Jedná se o doprodej, takže šanci na rezervaci mají jen ti nejrychlejší.

Info k letu: Levné lety do USA (San Francisco) v nynějším tarifu Lufthansy se vyznačují komfortním spojením s jedním krátkým mezipřistáním na letišti Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo (1h 45min). Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika. Přílet je na letiště San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Spojené Státy Americké (USA).

Tip: aktuální doprodejová nabídka kalendáře omezuje levné letenky do San Francisca z Prahy skutečně jen na pár termínů, ale již se pracuje na doplnění nabídky o další volné levné letenky. Konkrétně se informovat o levných letenkách také na našem facebooku.

- online rezervace letenky San Francisco - USA 14.970,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety