Lufthansa - USA - levné letenky San Francisco z Prahy 14.970,- kč

Ne každému vyhovují levné letenky do USA s odletem nebo příletem do evropských metropolí. Přesně pro ty z vás, kteří byste raději letěli z Prahy, tady máme akcičku v cz systému neměcké aerolinky Lufthansa na levné letenky do Kalifornie. Přesněji řečeno zpáteční levné letenky San Francisco s odletem z Prahy za 14.970,- kč s taxami, poplatky a zpáteční letenkou v ceně!

Dostupnost: pro snadnější výběr je pro vás připraven kalendář a v něm akční letenky. Kalendář sice obsahuje velké časově rozpětí, ale v něm bohužel minimum letenek. V tuto chvíli jsou k dispozici levné letenky San Francisco na termíny od 26. listopadu až do 2. března. Jedná se o doprodej, takže šanci na rezervaci mají jen ti nejrychlejší.

Info k letu: Levné lety do USA (San Francisco) v nynějším tarifu Lufthansy se vyznačují komfortním spojením s jedním krátkým mezipřistáním na letišti Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo (1h 45min). Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika. Přílet je na letiště San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Spojené Státy Americké (USA).

Tip: aktuální doprodejová nabídka kalendáře omezuje levné letenky do San Francisca z Prahy skutečně jen na pár termínů, ale již se pracuje na doplnění nabídky o další volné levné letenky. Konkrétně se informovat o levných letenkách také na našem facebooku.

- online rezervace letenky San Francisco - USA 14.970,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.