Lufthansa - USA - levné letenky San Francisco z Prahy 14.970,- kč

Ne každému vyhovují levné letenky do USA s odletem nebo příletem do evropských metropolí. Přesně pro ty z vás, kteří byste raději letěli z Prahy, tady máme akcičku v cz systému neměcké aerolinky Lufthansa na levné letenky do Kalifornie. Přesněji řečeno zpáteční levné letenky San Francisco s odletem z Prahy za 14.970,- kč s taxami, poplatky a zpáteční letenkou v ceně!

Dostupnost: pro snadnější výběr je pro vás připraven kalendář a v něm akční letenky. Kalendář sice obsahuje velké časově rozpětí, ale v něm bohužel minimum letenek. V tuto chvíli jsou k dispozici levné letenky San Francisco na termíny od 26. listopadu až do 2. března. Jedná se o doprodej, takže šanci na rezervaci mají jen ti nejrychlejší.

Info k letu: Levné lety do USA (San Francisco) v nynějším tarifu Lufthansy se vyznačují komfortním spojením s jedním krátkým mezipřistáním na letišti Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo (1h 45min). Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika. Přílet je na letiště San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Spojené Státy Americké (USA).

Tip: aktuální doprodejová nabídka kalendáře omezuje levné letenky do San Francisca z Prahy skutečně jen na pár termínů, ale již se pracuje na doplnění nabídky o další volné levné letenky. Konkrétně se informovat o levných letenkách také na našem facebooku.

- online rezervace letenky San Francisco - USA 14.970,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.