Lufthansa - USA - levné letenky Praha - New York a zpět 12.363,- kč

***UPDATE*** doplněn kompletní letový kalendář. Promeškali jste předchozí akční letenky do USA od aerolinek Alitalia, které už jsou bezpodmínečně vyprodány? Jako alternativu jak si rezervovat levné letenky do New Yorku tady máme tarif německé letecké společnosti Lufthansa, která nabízí levné letenky Praha - New York a zpět za cenu 12.363,- kč na lednové až březnové termíny roku 2013.

A hned si uvedeme jeden konkrétní příklad, na kdy je možné si levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy zabookovat. Nabízí se například rezervace levné letenky na lednový termín např. 7.1. - 13.1. - rezervace zde (kombinace dopravců), nebo např. březnové datum 6.3. - 13.3.  - rezervace zde. Let pořádaný leteckou společnosti Lufthansa na lince z Prahy do New Yorku má odlet z letiště Václav Havel Airport Prague (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo (1 hod a 10 min) a příletem na letiště Newark Liberty Intl Arpt, Newark, Spojené Státy Americké. U zpáteční letu se přistává na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo.

Nemáte-li rádi příliš složité cestování, můžou být pro vás levné letenky New York od aerolinek Lufthansa tím pravým řešením, jak se dostat levně do USA. Pro snažší orientaci vám doporučíme nahlédnout také na nabídku akčního ubytování v New Yorku s velkými slevami. Zaknihujte si svoje levné letenky do USA z Prahy!

Online rezervace levné letenky New York (USA (Amerika)

Letecké společnosti
Oblíbené lety