Lufthansa - USA - levné letenky Praha - New York a zpět 12.363,- kč

***UPDATE*** doplněn kompletní letový kalendář. Promeškali jste předchozí akční letenky do USA od aerolinek Alitalia, které už jsou bezpodmínečně vyprodány? Jako alternativu jak si rezervovat levné letenky do New Yorku tady máme tarif německé letecké společnosti Lufthansa, která nabízí levné letenky Praha - New York a zpět za cenu 12.363,- kč na lednové až březnové termíny roku 2013.

A hned si uvedeme jeden konkrétní příklad, na kdy je možné si levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy zabookovat. Nabízí se například rezervace levné letenky na lednový termín např. 7.1. - 13.1. - rezervace zde (kombinace dopravců), nebo např. březnové datum 6.3. - 13.3.  - rezervace zde. Let pořádaný leteckou společnosti Lufthansa na lince z Prahy do New Yorku má odlet z letiště Václav Havel Airport Prague (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo (1 hod a 10 min) a příletem na letiště Newark Liberty Intl Arpt, Newark, Spojené Státy Americké. U zpáteční letu se přistává na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo.

Nemáte-li rádi příliš složité cestování, můžou být pro vás levné letenky New York od aerolinek Lufthansa tím pravým řešením, jak se dostat levně do USA. Pro snažší orientaci vám doporučíme nahlédnout také na nabídku akčního ubytování v New Yorku s velkými slevami. Zaknihujte si svoje levné letenky do USA z Prahy!

Online rezervace levné letenky New York (USA (Amerika)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.