Lufthansa - USA - levné letenky Praha - Chicago a zpět 13.970,- kč

Další ze zámořských akčních letů je tady. A kam se vydáme? S aerolinkami Lufthansa levně letecky do USA! Díky zajímavému tarifu těchto aerolinek si můžeme zarezervovat levné letenky do Chicaga s odletem z Prahy, v ceně se zpáteční letenkou z Chicaga do Prahy a to vše nyní za cenu 13.970,- kč včetně tax a poplatků na určité termíny od ledna do března 2013.

Pojďme se blíže podívat, jak to vypadá s termíny na tyto levné letenky. Takže letenky Praha - Chicago a zpět na leden v tarifu Lufthansy jsou možné od 14. dne v měsíci, dřívější levné letenky v tomto tarifu nejsou. Levné letenky do Chicaga na březen jsou již v omezenější počtu. Aktuální neobsazená data najdete níže, pod odkazem na rezervaci letenky. Informace k letu: odlety do Chicaga jsou z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo a příletem na letiště O Hare Intl Arpt, Chicago, USA (Spojené Státy Americké).

Předchozí tarif zpáteční levné letenky Chicago z Prahy byl od British Airways a byl drahší téměř o čtyři tisíce, takže se tato akční nabídka určitě vyplatí všem, kteří chcou na letence ušetřit. Základní pravidlo zní, levné letenky do USA je potřeba objednávat neprodleně, protože například již během pár minut můžou být termíny, které jste právě chtěli, již zcela vyprodány, což je zamrzí. K výhodné levné letence se podívejte taky na hotely v Chicagu, na tom se dá taky slušně ušetřit, najdete je tady.

Online rezervace levné letenky Chicago (USA - Amerika)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.